DoB? |
Pos | Rytter | Lag | Tid | |
---|---|---|---|---|
01 | Marit Arne | Van Den Hauwe CT | 02:09:18 | |
02 | Langballe Johan | Herning CK Junior | + 00 | |
03 | Conter Ken | Luxembourg | + 00 | |
04 | Wærenskjold Søren | Norway | + 00 | |
05 | Märkl Niklas | LV Württemberg | + 00 | |
06 | Dent Stephen | Spokes Racing Team | + 00 | |
07 | Hjemsæter Olav | Norway | + 00 | |
08 | Rose-Davies Louis | Papillon - Rudyco | + 00 | |
09 | Kemper Mick | Monkey Town | + 00 | |
10 | Bugge Martin Urianstad | NCF Region Sør | + 00 | |
11 | Robinson Oliver | Papillon - Rudyco | + 00 | |
12 | De Rooij Jesse | Monkey Town | + 00 | |
13 | Hodapp Johannes | LV Baden | + 00 | |
14 | De Neve Joerik | Spie - Douterloigne | + 00 | |
15 | Lilliendal Anders | Herning CK Junior | + 00 | |
16 | Münstermann Per Christian | Germany | + 00 | |
17 | Buitendijk Ruben | Spie - Douterloigne | + 00 | |
18 | Crockett Finn | Spokes Racing Team | + 00 | |
19 | Brückner Rico | Schwalbe Team Sachsen | + 00 | |
20 | Coleman Zak | Papillon - Rudyco | + 00 | |
21 | Kvist Linus | Motala AIF | + 00 | |
22 | Weulink Meindert | KNWU District Oost | + 00 | |
23 | Leyder Misch | Luxembourg | + 00 | |
24 | Trofimovs Deniss | Monkey Town | + 00 | |
25 | Werner Franz | Schwalbe Team Sachsen | + 00 | |
26 | Vanoverberghe Jens | Van Moer Logistics | + 00 | |
27 | Aschenbrenner Michel | LV Berlin | + 00 | |
28 | Nielsen Sebastian | ABC Junior Team | + 00 | |
29 | Appelman Stefan | Monkey Town | + 00 | |
30 | Van der Eycken Brent | Van Moer Logistics | + 00 | |
31 | Klevjer Kristian | Spie - Douterloigne | + 00 | |
32 | Eriksson Jacob | Motala AIF | + 00 | |
33 | Hvideberg Jonas Iversby | Norway | + 00 | |
34 | Shaboyan Hrachya | LUX / Stradling | + 00 | |
35 | Gartner Julius | Team Auto Eder Bayern | + 00 | |
36 | Knolle Jon | LV Baden | + 00 | |
37 | Kluckers Arthur | Luxembourg | + 00 | |
38 | Schulten Chiel | KNWU District Oost | + 00 | |
39 | Scharr Johannes | Schwalbe Team Sachsen | + 00 | |
40 | Heiduk Kim | LV Württemberg | + 00 | |
41 | Jung Lennart | LV Berlin | + 00 | |
42 | Pecher Anton | Team Auto Eder Bayern | + 00 | |
43 | Rietzler Kilian | Team Auto Eder Bayern | + 00 | |
44 | De Schrijver Dries | Isorex Cycling Team | + 00 | |
45 | Loohuis Lars | KNWU District Oost | + 00 | |
46 | Gießelmann Michel | LV Niedersachsen | + 00 | |
47 | Stoyanov Petar | Isorex Cycling Team | + 00 | |
48 | Dreier Fabian | LV Berlin | + 00 | |
49 | Skjelmose Mattias | Team Roskilde Junior | + 00 | |
50 | Banzer Johannes | Germany | + 00 | |
51 | Lievens Lars | Van Den Hauwe CT | + 00 | |
52 | Henninger Moritz | LV Württemberg | + 00 | |
53 | Caethoven Kenneth | Isorex Cycling Team | + 00 | |
54 | Leknessund Andreas | Norway | + 00 | |
55 | Naberman Tim | KNWU District Oost | + 00 | |
56 | Lunder Eirik | NCF Region Sør | + 00 | |
57 | Röber Dominik | Schwalbe Team Sachsen | + 00 | |
58 | Konijn Alexander | Monkey Town | + 00 | |
59 | Collie Lars | Van Moer Logistics | + 00 | |
60 | Stemper Rick | Luxembourg | + 00 | |
61 | Slock Liam | Van Moer Logistics | + 00 | |
62 | Weispfennig Nils | LV Baden | + 00 | |
63 | Pakalski Henrik | LV Württemberg | + 00 | |
64 | Geßner Jakob | Germany | + 00 | |
65 | Lundmark Emil | Motala AIF | + 00 | |
66 | Wharton George | Spokes Racing Team | + 00 | |
67 | Reineck Marian | Schwalbe Team Sachsen | + 00 | |
68 | Vermaerke Kevin | LUX / Stradling | + 00 | |
69 | Bierkens Tim | Papillon - Rudyco | + 00 | |
70 | Pries Cedric | Luxembourg | + 00 | |
71 | Eriksen Frederik Nybo | Herning CK Junior | + 00 | |
72 | Einhaus Nicolas | LV Baden | + 00 | |
73 | Hollmann Juri | Germany | + 00 | |
74 | Karier Rik | Luxembourg | + 00 | |
75 | Engelhardt Felix | Team Auto Eder Bayern | + 00 | |
76 | Andersen Sander | ABC Junior Team | + 00 | |
77 | Lippmann Axel | LV Württemberg | + 00 | |
78 | Saatijan Ruben | LUX / Stradling | + 00 | |
79 | Kaimer Eriksen Kristian | Team Roskilde Junior | + 00 | |
80 | Claeys Arno | Isorex Cycling Team | + 00 | |
81 | Kroonen Max | KNWU District Oost | + 00 | |
82 | Hughes Dylan | Spokes Racing Team | + 00 | |
83 | Gademan Sam | KNWU District Oost | + 00 | |
84 | Nielsen Jannik Nedergaard | Herning CK Junior | + 00 | |
85 | Verheijen Geert | Papillon - Rudyco | + 00 | |
86 | Hindsgaul Madsen Jacob | Herning CK Junior | + 00 | |
87 | Van Grieken Jarne | Van Moer Logistics | + 00 | |
88 | Verhulst Ruben | Van Den Hauwe CT | + 00 | |
89 | Benz-Kuch Max | LV Berlin | + 00 | |
90 | Reuvers Kevin | Papillon - Rudyco | + 00 | |
91 | Hund Philip | LV Baden | + 00 | |
92 | Garsbeke Jelle | Spie - Douterloigne | + 00 | |
93 | Van Caneyt Joren | Van Den Hauwe CT | + 00 | |
94 | Åleheim Kim | Motala AIF | + 00 | |
95 | Vollmer Andrew | LUX / Stradling | + 00 | |
96 | Aasheim Ludvig Fischer | Norway | + 00 | |
97 | Wright Benjamin | LUX / Stradling | + 00 | |
98 | Andersen Idar | Norway | + 00 | |
99 | Fransens Yannick | Isorex Cycling Team | + 00 | |
100 | Peter Jannis | Germany | + 00 | |
101 | Bergström Frisk Erik | Motala AIF | + 00 | |
102 | Forssell Hugo | Motala AIF | + 00 | |
103 | Rønning Vebjørn | Spie - Douterloigne | + 00 | |
104 | Sommer Aron | Team Auto Eder Bayern | + 00 | |
105 | Barth Julian | LV Württemberg | + 00 | |
106 | Rasmussen Mads | ABC Junior Team | + 00 | |
107 | Hudlebusch Jeff | ABC Junior Team | + 00 | |
108 | Wuyts Siebe | Van Moer Logistics | + 00 | |
109 | Halvorsen Tobias | NCF Region Sør | + 00 | |
110 | De Wilde Gilles | Van Den Hauwe CT | + 00 | |
111 | Hessel Kristian | Team Roskilde Junior | + 00 | |
112 | Steigner Kilian | Team Auto Eder Bayern | + 00 | |
113 | Zwisler Jonas | Team Roskilde Junior | + 01:29 | |
114 | Van Kerckvoorde Gilles | Van Den Hauwe CT | + 00 | |
115 | Reilly Joe | Spokes Racing Team | + 00 | |
116 | Malmberg Matias | Team Roskilde Junior | + 01:56 | |
117 | Wacker Ludvig Anton | Team Roskilde Junior | + 02:33 | |
118 | Dik Calvin | LV Berlin | + 00 | |
119 | Schwalb Henrik | NCF Region Sør | + 00 | |
120 | Arensman Thymen | Monkey Town | + 00 | |
121 | De Broeder Maxwell | Isorex Cycling Team | + 00 | |
OOT | Vandendaele Vic | Spie - Douterloigne | ||
OOT | Kamlot Tom | Schwalbe Team Sachsen | ||
DNF | Aarslev Lauris | Herning CK Junior | ||
DNF | Antkowiak Jakob | LV Berlin |
Pos | Rytter | Lag | Tid | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | - | Wærenskjold Søren | Norway | 03:56:13 | |
2 | - | Hjemsæter Olav | Norway | + 11 | |
3 | - | Arensman Thymen | Monkey Town | + 12 | |
4 | - | Hvideberg Jonas Iversby | Norway | + 16 | |
5 | - | Skjelmose Mattias | Team Roskilde Junior | + 25 | |
6 | - | Andersen Idar | Norway | + 27 | |
7 | - | Rose-Davies Louis | Papillon - Rudyco | + 29 | |
8 | - | Leknessund Andreas | Norway | + 34 | |
9 | - | Hollmann Juri | Germany | + 39 | |
10 | - | Naberman Tim | KNWU District Oost | + 52 | |
11 | 4 | Marit Arne | Van Den Hauwe CT | + 54 | |
12 | 1 | Konijn Alexander | Monkey Town | + 54 | |
13 | 1 | Röber Dominik | Schwalbe Team Sachsen | + 57 | |
14 | 1 | Rietzler Kilian | Team Auto Eder Bayern | + 58 | |
15 | 1 | Hindsgaul Madsen Jacob | Herning CK Junior | + 59 | |
16 | - | Engelhardt Felix | Team Auto Eder Bayern | + 01:03 | |
17 | - | Hodapp Johannes | LV Baden | + 01:04 | |
18 | - | Knolle Jon | LV Baden | + 01:08 | |
19 | 1 | Kvist Linus | Motala AIF | + 01:09 | |
20 | 1 | Buitendijk Ruben | Spie - Douterloigne | + 01:09 | |
21 | 1 | Eriksen Frederik Nybo | Herning CK Junior | + 01:09 | |
22 | 1 | Steigner Kilian | Team Auto Eder Bayern | + 01:09 | |
23 | - | Banzer Johannes | Germany | + 01:12 | |
24 | - | Loohuis Lars | KNWU District Oost | + 01:15 | |
25 | - | Münstermann Per Christian | Germany | + 01:19 | |
26 | - | Aasheim Ludvig Fischer | Norway | + 01:19 | |
27 | - | Andersen Sander | ABC Junior Team | + 01:21 | |
28 | - | Vermaerke Kevin | LUX / Stradling | + 01:22 | |
29 | 3 | Geßner Jakob | Germany | + 01:22 | |
30 | 1 | Kluckers Arthur | Luxembourg | + 01:22 | |
31 | 1 | Claeys Arno | Isorex Cycling Team | + 01:22 | |
32 | 3 | Kaimer Eriksen Kristian | Team Roskilde Junior | + 01:22 | |
33 | - | De Schrijver Dries | Isorex Cycling Team | + 01:23 | |
34 | - | Peter Jannis | Germany | + 01:23 | |
35 | - | Vanoverberghe Jens | Van Moer Logistics | + 01:24 | |
36 | 1 | Bierkens Tim | Papillon - Rudyco | + 01:25 | |
37 | 1 | Lippmann Axel | LV Württemberg | + 01:25 | |
38 | 2 | Märkl Niklas | LV Württemberg | + 01:26 | |
39 | 1 | Bergström Frisk Erik | Motala AIF | + 01:26 | |
40 | 1 | Vollmer Andrew | LUX / Stradling | + 01:26 | |
41 | - | Dreier Fabian | LV Berlin | + 01:27 | |
42 | 2 | Aschenbrenner Michel | LV Berlin | + 01:28 | |
43 | - | Jung Lennart | LV Berlin | + 01:28 | |
44 | 2 | Pakalski Henrik | LV Württemberg | + 01:28 | |
45 | 2 | Scharr Johannes | Schwalbe Team Sachsen | + 01:30 | |
46 | 1 | Caethoven Kenneth | Isorex Cycling Team | + 01:30 | |
47 | 1 | Forssell Hugo | Motala AIF | + 01:30 | |
48 | - | De Rooij Jesse | Monkey Town | + 01:31 | |
49 | - | Van Grieken Jarne | Van Moer Logistics | + 01:31 | |
50 | - | De Wilde Gilles | Van Den Hauwe CT | + 01:31 | |
51 | - | Gademan Sam | KNWU District Oost | + 01:33 | |
52 | - | Dik Calvin | LV Berlin | + 01:33 | |
53 | - | Åleheim Kim | Motala AIF | + 01:34 | |
54 | - | Leyder Misch | Luxembourg | + 01:35 | |
55 | - | Wright Benjamin | LUX / Stradling | + 01:36 | |
56 | 1 | Robinson Oliver | Papillon - Rudyco | + 01:38 | |
57 | 1 | Coleman Zak | Papillon - Rudyco | + 01:38 | |
58 | - | Lundmark Emil | Motala AIF | + 01:38 | |
59 | 1 | Slock Liam | Van Moer Logistics | + 01:39 | |
60 | 2 | Weispfennig Nils | LV Baden | + 01:40 | |
61 | - | De Broeder Maxwell | Isorex Cycling Team | + 01:40 | |
62 | 1 | Sommer Aron | Team Auto Eder Bayern | + 01:41 | |
63 | 2 | Gießelmann Michel | LV Niedersachsen | + 01:43 | |
64 | 3 | Nielsen Sebastian | ABC Junior Team | + 01:44 | |
65 | 3 | Klevjer Kristian | Spie - Douterloigne | + 01:44 | |
66 | - | Heiduk Kim | LV Württemberg | + 01:44 | |
67 | 2 | Saatijan Ruben | - | LUX / Stradling | + 01:44 |
68 | 3 | Bugge Martin Urianstad | NCF Region Sør | + 01:45 | |
69 | 1 | Crockett Finn | Spokes Racing Team | + 01:45 | |
70 | 2 | Gartner Julius | Team Auto Eder Bayern | + 01:46 | |
71 | 2 | Eriksson Jacob | Motala AIF | + 01:46 | |
72 | 2 | Hessel Kristian | Team Roskilde Junior | + 01:46 | |
73 | 2 | Appelman Stefan | Monkey Town | + 01:47 | |
74 | 2 | Lievens Lars | Van Den Hauwe CT | + 01:49 | |
75 | 4 | Schulten Chiel | KNWU District Oost | + 01:49 | |
76 | 2 | Pries Cedric | Luxembourg | + 01:49 | |
77 | - | Reuvers Kevin | Papillon - Rudyco | + 01:49 | |
78 | 2 | Kroonen Max | KNWU District Oost | + 01:53 | |
79 | 3 | Stemper Rick | Luxembourg | + 01:54 | |
80 | 1 | Rasmussen Mads | ABC Junior Team | + 01:54 | |
81 | 3 | Dent Stephen | Spokes Racing Team | + 01:55 | |
82 | 4 | De Neve Joerik | Spie - Douterloigne | + 01:55 | |
83 | - | Van der Eycken Brent | Van Moer Logistics | + 01:55 | |
84 | 1 | Reilly Joe | Spokes Racing Team | + 01:55 | |
85 | 2 | Werner Franz | Schwalbe Team Sachsen | + 01:57 | |
86 | 2 | Nielsen Jannik Nedergaard | Herning CK Junior | + 01:58 | |
87 | 2 | Schwalb Henrik | NCF Region Sør | + 02:00 | |
88 | 2 | Reineck Marian | Schwalbe Team Sachsen | + 02:01 | |
89 | 2 | Van Kerckvoorde Gilles | Van Den Hauwe CT | + 02:01 | |
90 | 2 | Fransens Yannick | Isorex Cycling Team | + 02:07 | |
91 | 2 | Pecher Anton | - | Team Auto Eder Bayern | + 02:08 |
92 | 2 | Henninger Moritz | LV Württemberg | + 02:09 | |
93 | 3 | Einhaus Nicolas | LV Baden | + 02:09 | |
94 | 3 | Wuyts Siebe | Van Moer Logistics | + 02:09 | |
95 | 4 | Langballe Johan | Herning CK Junior | + 02:15 | |
96 | 2 | Hughes Dylan | Spokes Racing Team | + 02:16 | |
97 | 3 | Kemper Mick | Monkey Town | + 02:20 | |
98 | 5 | Conter Ken | Luxembourg | + 02:21 | |
99 | 2 | Rønning Vebjørn | Spie - Douterloigne | + 02:21 | |
100 | 2 | Trofimovs Deniss | Monkey Town | + 02:22 | |
101 | 3 | Verhulst Ruben | Van Den Hauwe CT | + 02:25 | |
102 | 4 | Lunder Eirik | NCF Region Sør | + 02:26 | |
103 | 2 | Collie Lars | Van Moer Logistics | + 02:26 | |
104 | 3 | Benz-Kuch Max | LV Berlin | + 02:27 | |
105 | 3 | Hund Philip | LV Baden | + 02:32 | |
106 | 3 | Barth Julian | - | LV Württemberg | + 02:35 |
107 | 3 | Stoyanov Petar | Isorex Cycling Team | + 02:42 | |
108 | 3 | Shaboyan Hrachya | LUX / Stradling | + 02:42 | |
109 | 3 | Verheijen Geert | Papillon - Rudyco | + 02:42 | |
110 | 3 | Weulink Meindert | KNWU District Oost | + 02:44 | |
111 | 3 | Garsbeke Jelle | Spie - Douterloigne | + 02:45 | |
112 | 3 | Hudlebusch Jeff | ABC Junior Team | + 03:04 | |
113 | 3 | Halvorsen Tobias | NCF Region Sør | + 03:06 | |
114 | 4 | Van Caneyt Joren | Van Den Hauwe CT | + 03:33 | |
115 | 20 | Zwisler Jonas | Team Roskilde Junior | + 03:38 | |
116 | 52 | Malmberg Matias | Team Roskilde Junior | + 03:38 | |
117 | 58 | Wacker Ludvig Anton | Team Roskilde Junior | + 04:12 | |
118 | 1 | Wharton George | Spokes Racing Team | + 05:08 | |
119 | 1 | Lilliendal Anders | Herning CK Junior | + 09:14 | |
120 | 2 | Brückner Rico | Schwalbe Team Sachsen | + 09:45 | |
121 | 4 | Karier Rik | Luxembourg | + 10:51 |
3.etappe | 94.2 km
Wallenhorst -> Wallenhorst
J-2.1
S.Wærenskjold | Leder
S.Wærenskjold | Ungdom
S.Wærenskjold | Poeng
O.Hjemsæter | Fjell