Hva skjer?

UCI Junior Amatør

Tour de Suisse
2.UWT | 7.etappe | Herre
 
CEST: 14:20 - 17:30
Live Centre
Tour de Suisse Women
2.WWT | 1.etappe | Dame
 
CEST: 11:00 - 12:45
Startliste
Belgium Tour
2.Pro | 4.etappe | Herre
 
CEST: 12:55 - 17:12
Startliste
Tour of Slovenia
2.Pro | 4.etappe | Herre
 
CEST: 11:00 - 14:37
Startliste
Tour Féminin International des Pyrénées
2.1 | 2.etappe | Dame
 
CEST: 13:30 - 16:04
Startliste
Oberösterreich Rundfahrt
2.2 | 2.etappe | Herre
 
CEST: 12:35 - 16:26
Startliste
Tour de Beauce
2.2 | 4.etappe | Herre
 
CEST: 19:30 - 21:26
Startliste
Tour de Kurpie
2.2 | 4.etappe | Herre
 
CEST: 10:00 - 13:40
Startliste
Vuelta a Colombia
2.2 | 1.etappe | Herre
 
CEST: 15:00 - 19:00
Startliste
Giro Next Gen
2.2U | 7.etappe | Herre
 
CEST: 11:05 - 15:57
Startliste
Finland RR
CNRR | Dame
Finland RR-JR
J-CN | Dame
Germany ITT-JR
CN | Herre
Germany ITT-JR
J-CN | Dame
Lithuania ITT
CN | Herre
Lithuania ITT
CNTT | Dame
Lithuania ITT-JR
CN | Herre
Lithuania ITT-JR
J-CN | Dame
Lithuania ITT-U23
CN | Herre
Lithuania ITT-U23
CNUT | Dame
Netherlands RR-JR
CN | Herre
Slovakia ITT-U23
CN | Herre
Valli del Soligo Juniors
J-1.1 | Herre
 
CEST: 15:00 - 17:05
Startliste
Tour de Suisse
2.UWT | Sammenlagt | Herre
 
CEST: 13:38 - 17:00
Startliste
Tour de Suisse
2.UWT | 8.etappe | Herre
 
CEST: 13:38 - 17:00
Startliste
Tour de Suisse Women
2.WWT | 2.etappe | Dame
 
CEST: 09:37 - 12:30
Startliste
Belgium Tour
2.Pro | Sammenlagt | Herre
 
CEST: 13:05 - 17:17
Startliste
Belgium Tour
2.Pro | 5.etappe | Herre
 
CEST: 13:05 - 17:17
Startliste
Tour of Slovenia
2.Pro | Sammenlagt | Herre
 
CEST: 11:10 - 14:57
Startliste
Tour of Slovenia
2.Pro | 5.etappe | Herre
 
CEST: 11:10 - 14:57
Startliste
Tour Féminin International des Pyrénées
2.1 | Sammenlagt | Dame
 
CEST: 11:30 - 14:48
Startliste
Tour Féminin International des Pyrénées
2.1 | 3.etappe | Dame
 
CEST: 11:30 - 14:48
Startliste
Courts Mammouth Classique de l'Île Maurice
1.2 | Herre
 
CEST: 05:50 - 09:20
Oberösterreich Rundfahrt
2.2 | Sammenlagt | Herre
 
CEST: 11:00 - 14:51
Startliste
Oberösterreich Rundfahrt
2.2 | 3.etappe | Herre
 
CEST: 11:00 - 14:51
Startliste
Tour de Beauce
2.2 | Sammenlagt | Herre
 
CEST: 17:00 - 20:13
Startliste
Tour de Beauce
2.2 | 5.etappe | Herre
 
CEST: 17:00 - 20:13
Startliste
Tour de Kurpie
2.2 | Sammenlagt | Herre
 
CEST: 09:00 - 13:00
Startliste
Tour de Kurpie
2.2 | 5.etappe | Herre
 
CEST: 09:00 - 13:00
Startliste
Vuelta a Colombia
2.2 | 2.etappe | Herre
 
CEST: 15:30 - 18:53
Startliste
Giro Next Gen
2.2U | Sammenlagt | Herre
 
CEST: 12:25 - 16:01
Startliste
Giro Next Gen
2.2U | 8.etappe | Herre
 
CEST: 12:25 - 16:01
Startliste
Finland RR
CN | Herre
Finland RR-JR
CN | Herre
Startliste
Netherlands RR-JR
J-CN | Dame
Trofeo G. Dorigo Juniors
J-1.1 | Herre
 
CEST: 13:00 - 17:00
Startliste
Tour de Suisse Women
2.WWT | 3.etappe | Dame
Startliste
Vuelta a Colombia
2.2 | 3.etappe | Herre
Startliste
Latvia ITT
CN | Herre
Latvia ITT
CNTT | Dame
Latvia ITT-JR
CN | Herre
Latvia ITT-JR
J-CN | Dame
Latvia ITT-U23
CN | Herre
Tour de Suisse Women
2.WWT | Sammenlagt | Dame
Startliste
Tour de Suisse Women
2.WWT | 4.etappe | Dame
Startliste
Vuelta a Colombia
2.2 | 4.etappe | Herre
Startliste
Estonia ITT
CN | Herre
Estonia ITT
CNTT | Dame
Estonia ITT-JR
CN | Herre
Vuelta a Colombia
2.2 | 5.etappe | Herre
Startliste
EST/LAT/LTU RR-U23
CNU | Dame
Estonia ITT-JR
J-CN | Dame
Great Britain ITT
CN | Herre
Great Britain ITT
CNTT | Dame
Great Britain ITT-U23
CN | Herre
Great Britain ITT-U23
CNUT | Dame
Hungary ITT
CN | Herre
Hungary ITT
CNTT | Dame
Hungary ITT-JR
CN | Herre
Hungary ITT-JR
J-CN | Dame
Italy ITT-JR
CN | Herre
Italy ITT-JR
J-CN | Dame
Netherlands ITT
CN | Herre
Netherlands ITT
CNTT | Dame
Netherlands ITT-JR
CN | Herre
Netherlands ITT-JR
J-CN | Dame
Netherlands ITT-U23
CN | Herre
Poland ITT-JR
CN | Herre
Poland ITT-JR
J-CN | Dame
Poland ITT-U23
CN | Herre
Vuelta a Colombia
2.2 | 6.etappe | Herre
Startliste
Belgium ITT
CN | Herre
Belgium ITT
CNTT | Dame
Czech Republic ITT
CN | Herre
Czech Republic ITT
CNTT | Dame
Czech Republic ITT-JR
CN | Herre
Czech Republic ITT-JR
J-CN | Dame
Czech Republic ITT-U23
CN | Herre
EST/LAT/LTU RR-JR
CN | Herre
EST/LAT/LTU RR-U23
CN | Herre
France ITT
CN | Herre
France ITT
CNTT | Dame
Ireland ITT
CN | Herre
Ireland ITT
CNTT | Dame
Ireland ITT-JR
CN | Herre
Ireland ITT-JR
J-CN | Dame
Ireland ITT-U23
CN | Herre
Italy ITT
CN | Herre
Italy ITT
CNTT | Dame
Italy ITT-U23
CN | Herre
Norway ITT
CN | Herre
Norway ITT
CNTT | Dame
Norway ITT-JR
CN | Herre
Norway ITT-JR
J-CN | Dame
Poland ITT
CN | Herre
Poland ITT
CNTT | Dame
Slovakia ITT
CN | Herre
Slovakia ITT
CNTT | Dame
Slovakia ITT-JR
CN | Herre
Slovakia ITT-JR
J-CN | Dame
Slovenia ITT
CN | Herre
Slovenia ITT
CNTT | Dame
Slovenia ITT-JR
CN | Herre
Slovenia ITT-JR
J-CN | Dame
Switzerland ITT
CN | Herre
Switzerland ITT
CNTT | Dame
Switzerland ITT-JR
CN | Herre
Switzerland ITT-JR
J-CN | Dame
Switzerland ITT-U23
CN | Herre
Switzerland ITT-U23
CNUT | Dame

Winter Sports

UCI Ranking

1
Pogacar Tadej
UAE Team Emirates
2
Vingegaard Jonas
Team Visma | Lease a Bike
3
van der Poel Mathieu
Alpecin-Deceuninck
1
Kopecky Lotte
Team SD Worx-Protime
2
Vollering Demi
Team SD Worx-Protime
3
Wiebes Lorena
Team SD Worx-Protime

Siste resultater

Dato Ritt Vinner Resultat
14.06 Tour de Suisse
2.UWT | 6.etappe | Herre
J. Almeida
UAE Team Emirates
Resultat
14.06 Belgium Tour
2.Pro | 3.etappe | Herre
J. Philipsen
Alpecin-Deceuninck
Resultat
14.06 Tour of Slovenia
2.Pro | 3.etappe | Herre
G. Aleotti
BORA-hansgrohe
Resultat
14.06 Tour Féminin International des Pyrénées
2.1 | 1.etappe | Dame
V. Guazzini
FDJ-SUEZ
Resultat
14.06 Oberösterreich Rundfahrt
2.2 | 1.etappe | Herre
A. Stensby
Team Coop-Repsol
Resultat
14.06 Tour de Beauce
2.2 | 3.etappe | Herre
J. Burnett
MitoQ-NZ Cycling Project
Resultat
14.06 Tour de Kurpie
2.2 | 3.etappe | Herre
Mazowsze Serce Polski Resultat
14.06 Tour de Maurice
2.2 | Sammenlagt | Herre
P. Brozyna
Team Felt-Felbermayr
Resultat
14.06 Tour de Maurice
2.2 | 3.etappe | Herre
F. Ritzinger
Team Felt-Felbermayr
Resultat
14.06 Vuelta a Colombia
2.2 | Prolog | Herre
R. Contreras
Nu Colombia
Resultat
14.06 Giro Next Gen
2.2U | 6.etappe | Herre
J. Widar
Lotto Dstny Dev.
Resultat
14.06 Finland ITT
CN | Herre
T. Larsen Resultat
14.06 Finland ITT
CNTT | Dame
A. Ahtosalo Resultat
14.06 Finland ITT-JR
CN | Herre
K. Borremans
IBD Cycling
Resultat
14.06 Finland ITT-JR
CN | Dame
A. Teronen
Porin Tarmo
Resultat
14.06 Finland ITT-U23
CN | Herre
M. Ahtosalo
Korson Kaiku
Resultat
13.06 Tour de Suisse
2.UWT | 5.etappe | Herre
A. Yates
UAE Team Emirates
Resultat
13.06 Belgium Tour
2.Pro | 2.etappe | Herre
T. Merlier
Soudal Quick-Step
Resultat
13.06 Tour of Slovenia
2.Pro | 2.etappe | Herre
P. Bauhaus
Bahrain Victorious
Resultat
13.06 Oberösterreich Rundfahrt
2.2 | Prolog | Herre
T. Del Grosso
Alpecin-Deceuninck Dev. Team
Resultat
13.06 Tour de Beauce
2.2 | 2.etappe | Herre
M. Foley
Hustle Pro Cycling
Resultat
13.06 Tour de Kurpie
2.2 | 2.etappe | Herre
T. Pawlak
Mazowsze Serce Polski
Resultat
13.06 Tour de Maurice
2.2 | 2.etappe | Herre
P. Brozyna
Team Felt-Felbermayr
Resultat
13.06 Giro Next Gen
2.2U | 5.etappe | Herre
S. De Schuyteneer
Lotto Dstny Dev.
Resultat
13.06 Eritrea ITT
CN | Herre
A. Ghebreigzabhier Resultat
12.06 Tour de Suisse
2.UWT | 4.etappe | Herre
T. Træen
Bahrain Victorious
Resultat
12.06 Belgium Tour
2.Pro | 1.etappe | Herre
S. Wærenskjold
Uno-X Mobility
Resultat
12.06 Tour of Slovenia
2.Pro | 1.etappe | Herre
D. Groenewegen
Team Jayco-AlUla
Resultat
12.06 Asia RR
CCRR | Herre
E. Kim
South Korea
Resultat
12.06 Tour de Beauce
2.2 | 1.etappe | Herre
T. Stites
Project Echelon Racing
Resultat
12.06 Tour de Kurpie
2.2 | 1.etappe | Herre
T. Pawlak
Mazowsze Serce Polski
Resultat
12.06 Tour de Maurice
2.2 | 1.etappe | Herre
P. Stosz
Team Felt-Felbermayr
Resultat
12.06 Giro Next Gen
2.2U | 4.etappe | Herre
P. Magnier
Soudal Quick-Step Devo Team
Resultat
11.06 Tour de Suisse
2.UWT | 3.etappe | Herre
T. Nys
Lidl-Trek
Resultat
11.06 Asia RR
CCRR | Dame
M. Song
South Korea
Resultat
11.06 Tour de Maurice
2.2 | Prolog | Herre
M. Pritzen
Honeycomb Pro Cycling
Resultat
11.06 Giro Next Gen
2.2U | 3.etappe | Herre
J. Widar
Lotto Dstny Dev.
Resultat
11.06 Asia RR-JR
J-CC | Dame
S. Liu
Taiwan
Resultat
10.06 Tour de Suisse
2.UWT | 2.etappe | Herre
B. Coquard
Cofidis
Resultat
10.06 Asia RR-U23
CCU | Herre
A. Jasim Al-Ali
UAE
Resultat
10.06 Giro Next Gen
2.2U | 2.etappe | Herre
P. Magnier
Soudal Quick-Step Devo Team
Resultat
10.06 Asia RR-JR
J-CC | Herre
J. Abi Manyu
Indonesia
Resultat
09.06 Critérium du Dauphiné
2.UWT | Sammenlagt | Herre
P. Roglic
BORA-hansgrohe
Resultat
09.06 Critérium du Dauphiné
2.UWT | 8.etappe | Herre
C. Rodriguez
INEOS Grenadiers
Resultat
09.06 Tour de Suisse
2.UWT | 1.etappe | Herre
Y. Lampaert
Soudal Quick-Step
Resultat
09.06 Tour of Britain Women
2.WWT | Sammenlagt | Dame
L. Kopecky
Team SD Worx-Protime
Resultat
09.06 Tour of Britain Women
2.WWT | 4.etappe | Dame
R. Roseman-Gannon
Liv AlUla Jayco
Resultat
09.06 Asia ITT
CCTT | Herre
Y. Fedorov
Kazakhstan
Resultat
09.06 Asia ITT
CCTT | Dame
O. Zabelinskaya
Uzbekistan
Resultat
09.06 Flanders Diamond Tour
1.1 | Dame
C. Consonni
UAE Team ADQ
Resultat
09.06 Volta Ciclista a Catalunya
2.1 | Sammenlagt | Dame
M. Vos
Team Visma | Lease a Bike
Resultat
09.06 Volta Ciclista a Catalunya
2.1 | 3.etappe | Dame
A. Wollaston
AG Insurance-Soudal Team
Resultat
09.06 ZLM Tour
2.1 | Sammenlagt | Herre
R. Herregodts
Intermarché-Wanty
Resultat
09.06 ZLM Tour
2.1 | 5.etappe | Herre
A. Salby
Bingoal WB
Resultat
09.06 Central American Championship RR
1.2 | Herre
F. Archibold
Panama
Resultat
09.06 Central American Championship RR
1.2 | Dame
G. Soto Lopez
Guatemala
Resultat
09.06 Tour du Cameroun
2.2 | Sammenlagt | Herre
C. Kamzong
SNH Velo Club
Resultat
09.06 Tour du Cameroun
2.2 | 9.etappe | Herre
I. Cissé
Ivory Coast
Resultat
09.06 Tour du Maroc
2.2 | Sammenlagt | Herre
A. Narbonne-Zuccarelli
Nice Métropole Côte d'Azur
Resultat
09.06 Tour du Maroc
2.2 | 10.etappe | Herre
P. Hennequin
Nice Métropole Côte d'Azur
Resultat
09.06 Tour of Lithuania
2.2 | Sammenlagt | Herre
M. Andersen
Airtox-Carl Ras
Resultat
09.06 Tour of Lithuania
2.2 | 5.etappe | Herre
M. Laas
Ferei Quick-Panda Podium Mongolia
Resultat
09.06 Asia ITT-U23
CCUT | Dame
H. He
China
Resultat
09.06 Central American Championship RR-U23
1.2U | Herre
K. Chaves
Costa Rica
Resultat
09.06 Giro Next Gen
2.2U | 1.etappe | Herre
J. Söderqvist
Lidl-Trek Future Racing
Resultat
09.06 Côte d'Or Classic Juniors
J-2.1 | Sammenlagt | Herre
E. Berthelemy
Argenteuil Cyclisme Junior
Resultat
09.06 Côte d'Or Classic Juniors
J-2.1 | 3.etappe | Herre
K. Solen
Goudenbod-Parkhotel Development Team
Resultat
08.06 Critérium du Dauphiné
2.UWT | 7.etappe | Herre
P. Roglic
BORA-hansgrohe
Resultat
08.06 Tour of Britain Women
2.WWT | 3.etappe | Dame
L. Wiebes
Team SD Worx-Protime
Resultat
08.06 Dwars door het Hageland
1.Pro | Herre
G. Vermeersch
Alpecin-Deceuninck
Resultat
08.06 Dwars door het Hageland
1.1 | Dame
L. Brand
Lidl-Trek
Resultat
08.06 Volta Ciclista a Catalunya
2.1 | 2.etappe | Dame
M. Vos
Team Visma | Lease a Bike
Resultat
08.06 ZLM Tour
2.1 | 4.etappe | Herre
C. van Uden
Team dsm-firmenich PostNL
Resultat
08.06 Tour du Cameroun
2.2 | 8.etappe | Herre
A. Ben Youcef
Algeria
Resultat
08.06 Tour du Maroc
2.2 | 9.etappe | Herre
A. Rahmou
Vini Monzon-Savini Due-OMZ
Resultat
08.06 Tour of Lithuania
2.2 | 4.etappe | Herre
M. Laas
Ferei Quick-Panda Podium Mongolia
Resultat
08.06 Asia ITT-U23
CCUT | Herre
N. Vinokurov
Kazakhstan
Resultat
08.06 Côte d'Or Classic Juniors
J-2.1 | 1.etappe | Herre
E. Berthelemy
Argenteuil Cyclisme Junior
Resultat
08.06 Côte d'Or Classic Juniors
J-2.1 | 2.etappe | Herre
Argenteuil Cyclisme Junior Resultat