Ranking | FirstCycling

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Alle 2006 2007

Pos Rytter Født Nasjon Lag Poeng
1 Sumpik Pavel 2006 Tsjekkia Roman Kreuziger Cycling Academy 2.673
2 Seixas Paul 2006 Frankrike Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team 2.206
3 Schoofs Jasper 2006 Belgia Acrog-Tormans U19 1.841
4 Omrzel Jakob 2006 Slovenia Adria Mobil U19 1.787
5 Barry Ashlin 2007 USA EF Education-ONTO 1.692
6 Dahl Marius Innhaug 2006 Norge Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team 1.564
7 Pericas Adria 2006 Spania Team Torrent-Tadesan-Purito 1.528
8 Withen Philipsen Albert 2006 Danmark Tscherning Cycling Academy 1.489
9 Remijn Senna 2006 Nederland Acrog-Tormans U19 1.476
10 Fietzke Paul 2006 Tyskland GRENKE - Auto Eder 1.420
11 Sparfel Aubin 2006 Frankrike Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team 1.315
11 Boulet Eliott 2006 Frankrike CC Plancoët Junior 1.315
13 Alvarez Hector 2006 Spania Lucta-Granja Rinya Team 1.280
14 Taillieu Aldo 2006 Belgia Air College - Bconcept 1.203
15 Ørn-Kristoff Felix 2006 Norge Rudyco Cycling Team 1.200
16 Dunwoody Seth 2006 Irland Cannibal B Victorious 1.187
17 Krzyskow Dominik 2006 Polen JEGG-DJR Academy U19 1.147
18 Bouquet Axel 2006 Frankrike Lepelley Electricité U19 1.111
19 Louw Larsen Anton 2006 Danmark Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior 1.076
20 Møller Andersen Noah Lindholm 2007 Danmark GRENKE - Auto Eder 1.074
21 Casey Patrick 2006 Irland GRENKE - Auto Eder 1.067
22 Grégoire Baptiste 2006 Frankrike Groupama-FDJ Conti Juniors 1.031
23 Rooni Ron 2007 Estland Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team 966
24 Keppens Cedric 2006 Belgia Rudyco Cycling Team 931
25 Thierry Paul 2006 Frankrike OC Locminé 927
26 Chaleil Louis 2006 Frankrike Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team 923
27 Just Pedersen Carl Emil 2006 Danmark CeramicSpeed Herning CK Junior 898
28 Grindley Seb 2006 Storbritania Fensham Howes Junior Race Team 896
29 Bessega Andrea 2006 Italia Borgo Molino Vigna Fiorita 874
30 Jackowiak Janek 2007 Polen Cannibal B Victorious 873
31 Zomermaand Jurgen 2006 Nederland Willebrord Wil Vooruit Juniors 865
32 Valjavec Erazem 2006 Slovenia Autozai Contri Team 863
32 Magagnotti Alessio 2007 Italia Autozai Contri Team 863
34 Nagengast Ruud Junior 2006 Nederland JEGG-DJR Academy U19 813
35 Lewandowski Dawid 2006 Polen LKS POM Strzelce Kraj 803
36 Streif Noah 2006 USA EF Education-ONTO 783
37 Goszczurny Patryk 2006 Polen JEGG-DJR Academy U19 746
38 Schaper Joeri 2006 Nederland Acrog-Tormans U19 737
39 Holmes Wil 2006 Australia ARA Australian Cycling Team 726
40 Hermans Cas 2006 Belgia Crabbé-Dstny Juniors 695
41 Larronde Ellande 2006 Frankrike Urt Vélo 64 685
42 Borremans Kasper 2006 Finland Cannibal B Victorious 676
43 Kristensen Mads 2006 Danmark CeramicSpeed Herning CK Junior 657
44 Sambinello Enea 2006 Italia Vangi Sama Ricambi Il Pirata 638
45 Larsson Linus 2006 Sverige Willebrord Wil Vooruit Juniors 625
46 Rowe Elliot 2006 Storbritania Fensham Howes Junior Race Team 622
46 Strzelecki Michal 2006 Polen Velotalent Cycling Team 622
48 Scheldeman Xander 2006 Belgia Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team 620
49 Charret Camille 2006 Frankrike VC Villefranche Beaujolais Juniors 606
50 Dijkman Daan 2007 Nederland Willebrord Wil Vooruit Juniors 579
51 Hamon Similien 2006 Frankrike Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 574
51 Grupp Louis 2006 Tyskland Team Wipotec RLP 574
53 Finn Lorenzo 2006 Italia GRENKE - Auto Eder 568
53 Blanc Johan 2007 Frankrike Stade Toulousain Cyclisme Académie 568
55 Mätik Oliver 2006 Estland Cannibal B Victorious 567
56 Bittman Adam 2006 Tsjekkia Rexonix Kovo Praha 554
57 Danklof Bram 2006 Nederland 550
58 Mouris Michiel 2007 Nederland WPG Amsterdam U19 548
59 Boussemaere Louic 2006 Belgia Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team 541
60 Verstraete Jenthe 2006 Belgia Crabbé-Dstny Juniors 532
61 Martin Marco 2006 Spania Baqué Cycling Team U19 528
62 Mellano Ludovico 2006 Italia Team Fratelli Giorgi 525
63 Ravaleu Ivann 2006 Frankrike V.C.Pays de Loudéac U19 515
64 Van Strijthem Matijs 2006 Belgia Van Moer Logistics Cycling Team 514
65 Scott Oliver 2006 New Zealand Couplands C.Tom RT 509
66 Adaszak Ksawery 2006 Polen Watersley R+D Road Team 507
67 Donati Andrea 2006 Italia Ciclistica Trevigliese 496
68 Boden Rune 2007 Belgia Rudyco Cycling Team 489
69 Van Den Broek Axel 2006 Belgia Acrog-Tormans U19 486
70 Benz Benedikt 2007 Tyskland JEGG-DJR Academy U19 483
71 Kings Ian 2006 Tyskland JEGG-DJR Academy U19 480
72 Clemmensen Theodor 2006 Danmark GRENKE - Auto Eder 479
72 Edinger Roei 2006 Israel WP de Molenspurters Meulebeke U19 479
74 Kral Krystof 2006 Tsjekkia GRENKE - Auto Eder 478
75 Westbroek Collin 2006 Nederland WPG Amsterdam U19 455
76 Beben Szymon 2006 Polen MKS Polkowice 452
77 Claisse Edouard 2007 Belgia Crabbé-Dstny Juniors 451
78 Berthelemy Edgard 2006 Frankrike Argenteuil Cyclisme Junior 449
78 Goold Max 2007 Australia ARA Australian Cycling Team 449
80 Montagner Andrea 2006 Italia Borgo Molino Vigna Fiorita 438
81 Puuraid Joonas 2007 Estland 433
82 Vassal Theophile 2007 Frankrike Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team 419
83 Weierink Jelle 2006 Nederland Goudenbod-Parkhotel Development Team 417
84 van Wijnbergen Denley 2006 Nederland JEGG-DJR Academy U19 411
84 Glossner Tim 2006 Tyskland Team Walter Fensterbau-Marco Brenner 411
86 Boarer Ollie 2006 Storbritania Tofauti Everyone Active 410
86 Quint Antoine 2006 Nederland WSV de Peddelaars U19 410
88 Faltynek Jan 2006 Tsjekkia Team Dukla Praha Juniors 402
89 Agricola Danijel 2006 Nederland Willebrord Wil Vooruit Juniors 400
90 Kosch Johannes 2007 Østerrike RC ARBÖ Felt Felbermayr Wels 399
91 Geerinck Seppe 2006 Belgia Crabbé-Dstny Juniors 397
91 Tammepuu Riko 2007 Estland Academy Région Sud p/b Giant 397
93 Herbreteau Victor 2006 Frankrike U.C.Cholet 49 Juniors 395
94 Poschacher Valentin 2006 Østerrike 383
95 Vanslembrouck Corneel 2006 Belgia Rudyco Cycling Team 375
96 Vanhuffel Matteo 2006 Belgia Wielerclub Onder Ons Parike 374
97 Craps Stan 2006 Belgia Acrog-Tormans U19 369
98 Guichard Carter 2006 New Zealand Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team 362
99 Zahalka Stepan 2006 Tsjekkia Mapei Merida Kankovsky 361
99 Solen Keije 2006 Nederland Goudenbod-Parkhotel Development Team 361