Hva skjer?

Sykkelcross MTB UCI Junior Amatør

Ingen UCI-ritt denne dagen

Ingen UCI-ritt denne dagen

Paris-Nice
2.UWT | 1.etappe | Herre
Startliste
GP Jean-Pierre Monseré
1.1 | Herre
Startliste
Trofeo Oro in Euro
1.1 | Dame
Startliste
GP Lillers
1.2 | Herre
Startliste
Porec Trophy
1.2 | Herre
Startliste
Porec Trophy Ladies
1.2 | Dame
Startliste
South Aegean Tour
2.2 | Sammenlagt | Herre
Startliste
South Aegean Tour
2.2 | 2.etappe | Herre
Startliste
Gran Premi Les Franqueses KH7
J-1.1 | Herre
Startliste
Paris-Nice
2.UWT | 2.etappe | Herre
Startliste
Tirreno-Adriatico
2.UWT | 1.etappe | Herre
Startliste
Grand Prix Suf City El Salvador
1.1 | Dame
Startliste
Paris-Nice
2.UWT | 3.etappe | Herre
Startliste
Tirreno-Adriatico
2.UWT | 2.etappe | Herre
Startliste
Grand Prix el Salvador
1.1 | Dame
Startliste
Trofeo Ponente in Rosa
2.2 | Prolog | Dame
Paris-Nice
2.UWT | 4.etappe | Herre
Startliste
Tirreno-Adriatico
2.UWT | 3.etappe | Herre
Startliste
GP Oetingen
1.1 | Dame
Startliste
Grand Prix Presidente
1.1 | Dame
Startliste
Trofeo Ponente in Rosa
2.2 | 1.etappe | Dame

Winter Sports

UCI Ranking

1
Pogacar Tadej
UAE Team Emirates
2
Vingegaard Jonas
Team Visma | Lease a Bike
3
Evenepoel Remco
Soudal Quick-Step
1
Vollering Demi
Team SD Worx-Protime
2
Kopecky Lotte
Team SD Worx-Protime
3
Reusser Marlen
Team SD Worx-Protime

Siste resultater

Dato Ritt Vinner Resultat
28.02 Trofeo Laigueglia
1.Pro | Herre
L. Martinez
Groupama-FDJ
Resultat
28.02 Umag Trophy
1.2 | Herre
M. Brennan
Team Visma | Lease a Bike Development
Resultat
28.02 Umag Trophy Ladies
1.2 | Dame
S. Fiorin
UAE Development Team
Resultat
27.02 Le Samyn
1.1 | Herre
L. Rex
Intermarché-Wanty
Resultat
27.02 Le Samyn des Dames
1.1 | Dame
V. Guazzini
FDJ-SUEZ
Resultat
25.02 UAE Tour
2.UWT | Sammenlagt | Herre
L. Van Eetvelt
Lotto Dstny
Resultat
25.02 UAE Tour
2.UWT | 7.etappe | Herre
L. Van Eetvelt
Lotto Dstny
Resultat
25.02 Faun Drome Classic
1.Pro | Herre
M. Hirschi
UAE Team Emirates
Resultat
25.02 Kuurne-Brussel-Kuurne
1.Pro | Herre
W. van Aert
Team Visma | Lease a Bike
Resultat
25.02 Clasica de Almeria
1.1 | Dame
L. Stephens
Cynisca Cycling
Resultat
25.02 O Gran Camiño
2.1 | Sammenlagt | Herre
J. Vingegaard
Team Visma | Lease a Bike
Resultat
25.02 O Gran Camiño
2.1 | 4.etappe | Herre
J. Vingegaard
Team Visma | Lease a Bike
Resultat
25.02 Omloop van het Hageland
1.1 | Dame
K. Faulkner
EF Education-Cannondale
Resultat
25.02 Tour of Rwanda
2.1 | Sammenlagt | Herre
J. Blackmore
Israel-Premier Tech
Resultat
25.02 Tour of Rwanda
2.1 | 8.etappe | Herre
J. Blackmore
Israel-Premier Tech
Resultat
25.02 Tour of Alanya
1.2 | Herre
J. Trarieux
China Glory-Mentech Conti. CT
Resultat
25.02 Kuurne - Kuurne Juniors
J-1.1 | Herre
A. Taillieu
Air College - Bconcept
Resultat
24.02 Omloop Het Nieuwsblad
1.UWT | Herre
J. Tratnik
Team Visma | Lease a Bike
Resultat
24.02 Omloop Het Nieuwsblad
1.WWT | Dame
M. Vos
Team Visma | Lease a Bike
Resultat
24.02 UAE Tour
2.UWT | 6.etappe | Herre
T. Merlier
Soudal Quick-Step
Resultat
24.02 Faun-Ardèche Classic
1.Pro | Herre
J. Ayuso
UAE Team Emirates
Resultat
24.02 O Gran Camiño
2.1 | 3.etappe | Herre
J. Vingegaard
Team Visma | Lease a Bike
Resultat
24.02 Tour of Rwanda
2.1 | 7.etappe | Herre
I. Einhorn
Israel-Premier Tech
Resultat
23.02 UAE Tour
2.UWT | 5.etappe | Herre
O. Kooij
Team Visma | Lease a Bike
Resultat
23.02 O Gran Camiño
2.1 | 2.etappe | Herre
J. Vingegaard
Team Visma | Lease a Bike
Resultat
23.02 Tour of Rwanda
2.1 | 6.etappe | Herre
J. Blackmore
Israel-Premier Tech
Resultat