Januar | ||||
---|---|---|---|---|
10.01-19.01 | Vuelta al Táchira en Bicicleta | 2.2 | #36 Monsalve Yonathan | Vis mer |
Februar | ||||
---|---|---|---|---|
02.02 | Gran Premio Costa degli Etruschi | 1.1 | #1 Ponzi Simone | Vis mer |
21.02 | Trofeo Laigueglia | 1.1 | #9 Rabottini Matteo | Vis mer |
23.02 | GP la Torre | 1.19 | #3 Viola Michele | Vis mer |
27.02-08.03 | Le Tour de Langkawi | 2.HC | #12 Monsalve Yonathan | Vis mer |
Mars | ||||
---|---|---|---|---|
02.03 | Gran Premio Città di Lugano | 1.1 | #1 Finetto Mauro | Vis mer |
02.03 | GP Societa della Toscana I | 1.19 | #2 Viola Michele | Vis mer |
06.03 | GP Camaiore | 1.1 | #9 Finetto Mauro | Vis mer |
08.03 | Strade Bianche | 1.1 | #48 Finetto Mauro | Vis mer |
09.03 | Giro del Lazio | 1.1 | #10 Finetto Mauro | Vis mer |
15.03 | Ronde van Drenthe | 1.1 | #21 Finetto Mauro | Vis mer |
16.03 | Dwars door Drenthe | 1.1 | #1 Ponzi Simone | Vis mer |
16.03 | Trofeo Ristorante San Pietro | 1.19 | #3 Viola Michele | Vis mer |
20.03 | GP Nobili Rubinetterie | 1.1 | #1 Ponzi Simone | Vis mer |
23.03 | Milano-Sanremo | 1.UWT | #36 Finetto Mauro | Vis mer |
27.03-30.03 | Settimana Internazionale Coppi e Bartali | 2.1 | #3 Rabottini Matteo | Vis mer |
30.03 | Trofeo Antonietto Rancilio | 1.12 | #5 Viola Michele | Vis mer |
April | ||||
---|---|---|---|---|
01.04-03.04 | Classic Brugge-De Panne | 2.HC | #7 Finetto Mauro | Vis mer |
05.04 | Volta NXT Classic | 1.1 | #3 Finetto Mauro | Vis mer |
05.04 | Milano - Busseto | 1.13 | #5 Viola Michele | Vis mer |
08.04 | Trofeo Mario Zanchi | 1.20 | #3 Viola Michele | Vis mer |
09.04 | Scheldeprijs | 1.HC | #13 Chicchi Francesco | Vis mer |
12.04 | Grand Prix Cerami | 1.1 | #3 Colli Daniele | Vis mer |
16.04 | De Brabantse Pijl | 1.HC | #33 Finetto Mauro | Vis mer |
17.04 | GP de Denain - Porte du Hainaut | 1.1 | #3 Chicchi Francesco | Vis mer |
22.04-25.04 | Tour of the Alps - Giro del Trentino | 2.HC | #13 Rabottini Matteo | Vis mer |
27.04-04.05 | Presidential Cycling Tour of Türkiye | 2.HC | #70 Gil Tomas | Vis mer |
Mai | ||||
---|---|---|---|---|
07.05-11.05 | Tour d'Azerbaïdjan | 2.1 | #17 Failli Francesco | Vis mer |
09.05-01.06 | Giro d'Italia | 2.UWT | #17 Rabottini Matteo | Vis mer |
24.05-25.05 | World Ports Classic | 2.1 | #48 Taborre Fabio | Vis mer |
25.05 | GP Sportivi Chiassa Superiore | 1.19 | #3 Viola Michele | Vis mer |
28.05-01.06 | Baloise Belgium Tour | 2.HC | #50 Taborre Fabio | Vis mer |
Juni | ||||
---|---|---|---|---|
04.06-08.06 | Skoda - Tour de Luxembourg | 2.HC | #19 Taborre Fabio | Vis mer |
19.06-22.06 | Tour of Slovenia | 2.1 | #3 Rabottini Matteo | Vis mer |
20.06-22.06 | Oberösterreich Rundfahrt | 2.2 | #11 Tedeschi Mirko | Vis mer |
22.06 | CN Venezuela RR | CN | #17 Monsalve Yonathan | Vis mer |
24.06 | Giro dell'Appennino | 1.1 | #4 Ponzi Simone | Vis mer |
28.06 | CN Italy RR | CN | #3 Rabottini Matteo | Vis mer |
29.06 | CN Brazil RR | CN | #24 Andriato Rafael | Vis mer |
Juli | ||||
---|---|---|---|---|
01.07 | Trofeo Citta di Brescia | 1.12 | #5 Viola Michele | Vis mer |
04.07-13.07 | Vuelta Ciclista a Venezuela | 2.2 | #9 Monsalve Yonathan | Vis mer |
06.07-19.07 | Tour of Qinghai Lake | 2.HC | #16 Conti Samuele | Vis mer |
26.07 | GP Larciano / Industria & Artigianato | 1.1 | #8 Fedi Andrea | Vis mer |
27.07 | Giro della Toscana | 1.1 | #12 Rabottini Matteo | Vis mer |
29.07 | G.P. Polverini Arredamenti - Levane - Montevarchi | 1.19 | #5 Viola Michele | Vis mer |
August | ||||
---|---|---|---|---|
05.08 | Trofeo Comune de Lamporecchio | 1.19 | #4 Viola Michele | Vis mer |
10.08 | Circuito delle Stelle - Memorial M. Radicchi - Gubbio | 1.19 | #9 Viola Michele | Vis mer |
13.08-17.08 | Vuelta a Burgos | 2.HC | #4 Rabottini Matteo | Vis mer |
19.08-22.08 | Tour du Limousin | 2.1 | #1 Finetto Mauro | Vis mer |
24.08 | Châteauroux Classic de l'indre - Trophée | 1.1 | #8 Chicchi Francesco | Vis mer |
26.08-29.08 | Tour du Poitou-Charentes | 2.1 | #15 Finetto Mauro | Vis mer |
26.08-31.08 | Tour do Rio | 2.2 | #23 Monsalve Yonathan | Vis mer |
31.08 | Bretagne Classic - Ouest-France | 1.UWT | #2 Fedi Andrea | Vis mer |
September | ||||
---|---|---|---|---|
06.09 | Brussels Cycling Classic | 1.HC | #18 Andriato Rafael | Vis mer |
07.09 | Grand Prix de Fourmies / La Voix du Nord | 1.HC | #9 Andriato Rafael | Vis mer |
16.09 | Coppa Bernocchi - GP BPM | 1.1 | #3 Ponzi Simone | Vis mer |
17.09 | Coppa Agostoni - Giro delle Brianze | 1.1 | #3 Ponzi Simone | Vis mer |
18.09 | Tre Valli Varesine | 1.HC | #6 Finetto Mauro | Vis mer |
20.09 | Memorial Marco Pantani | 1.1 | #4 Andriato Rafael | Vis mer |
21.09 | GP Ind. & Com.di Prato | 1.1 | #4 Ponzi Simone | Vis mer |
22.09 | Coppa Fiera di S. Salvatore - Bucine | 1.19 | #6 Viola Michele | Vis mer |
28.09 | World Championship RR | WCRR | #76 Monsalve Yonathan | Vis mer |
28.09 | Targa Crocifisso - Polignano a Mare | 1.19 | #5 Viola Michele | Vis mer |
30.09 | Ruota d'Oro - GP Festa del Perdono | 1.2U | #29 Viola Michele | Vis mer |
Oktober | ||||
---|---|---|---|---|
01.10 | Milano - Torino | 1.HC | #10 Finetto Mauro | Vis mer |
05.10 | Il Lombardia | 1.UWT | #19 Finetto Mauro | Vis mer |
09.10 | Coppa Sabatini - Gran Premio città di Peccioli | 1.1 | #2 Finetto Mauro | Vis mer |
11.10 | Giro dell'Emilia | 1.HC | #25 Failli Francesco | Vis mer |
12.10 | Gran Premio Bruno Beghelli | 1.HC | #4 Andriato Rafael | Vis mer |
November | ||||
---|---|---|---|---|
21.11-30.11 | Vuelta a Chiriquí | NE | #5 Carretero Ramon | Vis mer |