Januar | ||||
---|---|---|---|---|
12.01 | CN Australia RR | CN | #13 Hansen Adam | Vis mer |
19.01 | Down Under Classic | 1.CRT | #2 Greipel André | Vis mer |
20.01-26.01 | Tour de San Luis | 2.1 | #24 Van den Broeck Jurgen | Vis mer |
21.01-26.01 | Santos Tour Down Under | 2.UWT | #9 Hansen Adam | Vis mer |
Februar | ||||
---|---|---|---|---|
02.02 | Grand Prix Cycliste de Marseille La Marseillaise | 1.1 | #26 Gallopin Tony | Vis mer |
05.02-09.02 | Étoile de Bessèges | 2.1 | #7 Gallopin Tony | Vis mer |
09.02-14.02 | Tour of Qatar | 2.HC | #3 Roelandts Jürgen | Vis mer |
09.02 | Trofeo Palma | 1.1 | #2 Debusschere Jens | Vis mer |
10.02 | Trofeo Ses Salines - Felanitx | 1.1 | #12 Debusschere Jens | Vis mer |
11.02 | Trofeo Serra Tramuntana | 1.1 | #16 Van den Broeck Jurgen | Vis mer |
12.02 | Trofeo Andratx - Mirador des Colomer | 1.1 | #31 Wellens Tim | Vis mer |
18.02-23.02 | Tour of Oman | 2.HC | #16 Van den Broeck Jurgen | Vis mer |
19.02-23.02 | Vuelta a Andalucía Ruta Ciclista Del Sol | 2.1 | #15 De Clercq Bart | Vis mer |
April | ||||
---|---|---|---|---|
01.04-03.04 | Classic Brugge-De Panne | 2.HC | #16 Breen Vegard | Vis mer |
06.04 | Ronde van Vlaanderen | 1.UWT | #23 Gallopin Tony | Vis mer |
07.04-12.04 | Itzulia Basque Country | 2.UWT | #22 Monfort Maxime | Vis mer |
09.04 | Scheldeprijs | 1.HC | #16 Dehaes Kenny | Vis mer |
12.04 | Grand Prix Cerami | 1.1 | #2 van Genechten Jonas | Vis mer |
13.04 | Paris - Roubaix | 1.UWT | #58 Broeckx Stig | Vis mer |
16.04 | De Brabantse Pijl | 1.HC | #3 Gallopin Tony | Vis mer |
17.04 | GP de Denain - Porte du Hainaut | 1.1 | #14 Dehaes Kenny | Vis mer |
20.04 | Amstel Gold Race | 1.UWT | #2 Vanendert Jelle | Vis mer |
23.04 | La Flèche Wallonne | 1.UWT | #6 Vanendert Jelle | Vis mer |
27.04 | Liège-Bastogne-Liège | 1.UWT | #11 Vanendert Jelle | Vis mer |
27.04-04.05 | Presidential Cycling Tour of Türkiye | 2.HC | #9 Hansen Adam | Vis mer |
29.04-04.05 | Tour de Romandie | 2.UWT | #26 Armee Sander | Vis mer |
Mai | ||||
---|---|---|---|---|
01.05 | CN Belgium ITT | CN | #2 Wellens Tim | Vis mer |
04.05 | Provinciaal Kampioenschap Oost Vlaanderen | NE | #2 Naesen Oliver | Vis mer |
09.05-01.06 | Giro d'Italia | 2.UWT | #14 Monfort Maxime | Vis mer |
14.05 | Puivelde Koerse | KP | #1 Naesen Oliver | Vis mer |
17.05 | Trofee Maarten Wynants - Houthalen-Helchteren | KP | #2 De Bie Sean | Vis mer |
18.05 | Grote Prijs Wase Polders Verrebroek | KP | #55 De Bie Sean | Vis mer |
24.05-25.05 | World Ports Classic | 2.1 | #4 Henderson Greg | Vis mer |
28.05-01.06 | Baloise Belgium Tour | 2.HC | #34 Ligthart Pim | Vis mer |
Juni | ||||
---|---|---|---|---|
03.06 | Gullegem Koerse | KP | #1 van Genechten Jonas | Vis mer |
04.06-08.06 | Skoda - Tour de Luxembourg | 2.HC | #15 Breen Vegard | Vis mer |
08.06-15.06 | Critérium du Dauphiné | 2.UWT | #3 Van den Broeck Jurgen | Vis mer |
09.06 | Carrefour Market Heistse Pijl | KP | #2 van Genechten Jonas | Vis mer |
09.06 | Stan Ockers Classic | KP | #4 Van der Sande Tosh | Vis mer |
14.06-22.06 | Tour de Suisse | 2.UWT | #31 Van der Sande Tosh | Vis mer |
15.06 | Ronde van Limburg | 1.1 | #3 Henderson Greg | Vis mer |
18.06-22.06 | ZLM Tour | 2.1 | #2 Wellens Tim | Vis mer |
25.06 | Halle - Ingooigem | 1.1 | #2 Boeckmans Kris | Vis mer |
26.06 | CN Norway ITT | CN | - | Vis mer |
29.06 | CN Norway RR | CN | #4 Breen Vegard | Vis mer |
29.06 | Dwaars door de Vlaamse Ardennen | NE | #3 Meurisse Xandro | Vis mer |
29.06 | CN Belgium RR | CN | #1 Debusschere Jens | Vis mer |
29.06 | CN France RR | CN | #10 Gallopin Tony | Vis mer |
29.06 | CN Netherlands RR | CN | #23 Ligthart Pim | Vis mer |
29.06 | CN Germany RR | CN | #1 Greipel André | Vis mer |
Juli | ||||
---|---|---|---|---|
05.07-27.07 | Tour de France | 2.UWT | #13 Van den Broeck Jurgen | Vis mer |
06.07-13.07 | Int. Österreich-Rundfahrt - Tour of Austria | 2.HC | #58 Breen Vegard | Vis mer |
06.07 | Paris-Chauny | NE | #4 Benoot Tiesj | Vis mer |
09.07 | Grote Prijs Stad Sint-Niklaas | KP | - | Vis mer |
26.07-30.07 | Ethias Tour de Wallonie | 2.HC | #9 Ligthart Pim | Vis mer |
28.07 | GP Raf Jonckheere -Westrozebeke | KP | - | Vis mer |
August | ||||
---|---|---|---|---|
02.08 | Donostia San Sebastian Klasikoa | 1.UWT | #5 Gallopin Tony | Vis mer |
03.08-09.08 | Tour de Pologne | 2.UWT | #22 Monfort Maxime | Vis mer |
03.08 | Commonwealth Games RR | CCRR | #7 Henderson Greg | Vis mer |
06.08-10.08 | PostNord Tour of Denmark | 2.HC | #2 Bak Lars | Vis mer |
11.08-17.08 | Renewi Tour | 2.UWT | #1 Wellens Tim | Vis mer |
12.08 | Heusden Koers | KP | #5 Vervaeke Louis | Vis mer |
19.08 | Egmont Cycling Race | 1.1 | #4 Benoot Tiesj | Vis mer |
21.08 | GP Lucien Van Impe - Erpe-Mere | KP | #4 Naesen Oliver | Vis mer |
23.08-14.09 | Vuelta a España | 2.UWT | #16 Monfort Maxime | Vis mer |
23.08-30.08 | Tour de l'Avenir | 2.NC | #5 Vervaeke Louis | Vis mer |
24.08 | BEMER Cyclassics | 1.UWT | #18 Sieberg Marcel | Vis mer |
27.08 | Druivenkoers - Overijse | 1.1 | #1 van Genechten Jonas | Vis mer |
28.08 | Muur Classic Geraardsbergen | KP | #20 Dehaes Kenny | Vis mer |
30.08 | Top Competition | 1.2 | #1 Naesen Oliver | Vis mer |
30.08 | Omloop Mandel - Leie - Schelde Meulebeke | KP | #3 van Genechten Jonas | Vis mer |
31.08 | Bretagne Classic - Ouest-France | 1.UWT | #6 Wellens Tim | Vis mer |
Oktober | ||||
---|---|---|---|---|
01.10 | Memorial Fred De Bruyne - Berlare | KP | #1 Naesen Oliver | Vis mer |
02.10-05.10 | Circuit Franco-Belge | 2.1 | #2 Debusschere Jens | Vis mer |
03.10 | Sparkassen Munsterland Giro | 1.1 | #1 Greipel André | Vis mer |
05.10 | Il Lombardia | 1.UWT | #4 Wellens Tim | Vis mer |
07.10 | Binche - Chimay - Binche | 1.1 | #3 Debusschere Jens | Vis mer |
10.10-14.10 | Tour of Beijing | 2.UWT | #23 Hansen Adam | Vis mer |
12.10 | Paris - Tours | 1.HC | #3 Debusschere Jens | Vis mer |
14.10 | Nationale Sluitingsprijs - Putte-Kapellen | 1.1 | #1 Debusschere Jens | Vis mer |