FIRSTCYCLING
Landevei
Landevei
Amatør
Junior
Sykkelcross
MTB
Bane
Fantasy
Ritt & resultater
Lag
Ranking
Rad am Ring
UCI, Endagsritt, 31. juli 2016, Tyskland
Rittinfo
Resultat
Historie
2023
2022
2017
2016
Resultat
Embed Results
Nasjon
Belgia
Estland
Frankrike
Italia
Latvia
Nederland
Polen
Portugal
Russland
Slovakia
Slovenia
Spania
Sveits
Tsjekkia
Tyskland
Ungarn
Østerrike
DoB?
Pos
Rytter
Født
Lag
Tid
01
Voss
Paul
1986
Bora - Argon 18
03:36:38
02
Mühlberger
Gregor
1994
Bora - Argon 18
+ 01:21
03
Tratnik
Jan
1990
Amplatz - BMC
+ 01:32
04
Buchmann
Emanuel
1992
Bora - Argon 18
+ 01:34
05
Rebellin
Davide
1971
CCC Sprandi Polkowice
+ 01:34
06
Konrad
Patrick
1991
Bora - Argon 18
+ 04:02
07
Arndt
Nikias
1991
Team Giant - Alpecin
+ 04:20
08
Freienstein
Raphael
1991
Team Kuota - Lotto
+ 04:20
09
Schillinger
Andreas
1983
Bora - Argon 18
+ 04:20
10
Benedetti
Cesare
1987
Bora - Argon 18
+ 04:20
11
Simon
Jordi
1990
Verva - ActiveJet
+ 04:20
12
Hnik
Karel
1991
Verva - ActiveJet
+ 04:20
13
Baldauf
Sebastien
1989
Hrinkow Advarics
+ 04:20
14
Bajc
Andi
1988
Amplatz - BMC
+ 04:20
15
Großschartner
Felix
1993
CCC Sprandi Polkowice
+ 04:20
16
Rapp
Jonas
1994
Team Heizomat
+ 04:27
17
Kolobnev
Alexandr
1981
Gazprom - RusVelo
+ 04:31
18
Dombrowski
Frederik
1992
Team Kuota - Lotto
+ 04:33
19
Huzarski
Bartosz
1980
Bora - Argon 18
+ 04:33
20
Reutter
Sven
1996
Stölting Service Group
+ 10:36
21
Brozyna
Piotr
1995
CCC Sprandi Polkowice
+ 10:36
DNF
Dlask
Jindrich
1991
AC Sparta Praha
DNF
Kalojiros
Tomas
1994
AC Sparta Praha
DNF
Malan
Petr
1995
AC Sparta Praha
DNF
Svatek
Miroslav
1997
AC Sparta Praha
DNF
Viktorin
Vaclav
1993
AC Sparta Praha
DNF
Vojtech
Jonas
1989
AC Sparta Praha
DNF
Canecky
Marek
1988
Amplatz - BMC
DNF
Fidler
Gerd
1996
Amplatz - BMC
DNF
Kuen
Maximilian
1992
Amplatz - BMC
DNF
Kusztor
Peter
1984
Amplatz - BMC
DNF
Schoibl
Mario
1990
Amplatz - BMC
DNF
Umhaller
Andreas
1992
Amplatz - BMC
DNF
Schwarzmann
Michael
1991
Bora - Argon 18
DNF
Cerný
Josef
1993
CCC Sprandi Polkowice
DNF
Hirt
Jan
1991
CCC Sprandi Polkowice
DNF
Kurek
Adrian
1988
CCC Sprandi Polkowice
DNF
Mrozek
Marcin
1990
CCC Sprandi Polkowice
DNF
Plucinski
Leszek
1990
CCC Sprandi Polkowice
DNF
Bronis
Roman
1976
CK Pribram - Fany Gastro
DNF
Gruber
Pavel
1996
CK Pribram - Fany Gastro
DNF
Hebik
Martin
1982
CK Pribram - Fany Gastro
DNF
Malik
Robert
1993
CK Pribram - Fany Gastro
DNF
Modlitba
Vojtech
1996
CK Pribram - Fany Gastro
DNF
Stöhr
Jan
1991
CK Pribram - Fany Gastro
DNF
Stöhr
Pavel
1991
CK Pribram - Fany Gastro
DNF
Kustadinchev
Roman
1995
Gazprom - RusVelo
DNF
Maikin
Roman
1990
Gazprom - RusVelo
DNF
Stash
Mamyr
1993
Gazprom - RusVelo
DNF
Zakarin
Aydar
1994
Gazprom - RusVelo
DNF
Gaugl
Florian
1991
Hrinkow Advarics
DNF
Hammerschmid
Marvin
1996
Hrinkow Advarics
DNF
Hammerschmid
Raphael
1996
Hrinkow Advarics
DNF
Meier
Alexander
1992
Hrinkow Advarics
DNF
Wienerroither
Matthias
1991
Hrinkow Advarics
DNF
Beyer
Maximilian
1993
Rad-Net Rose Team
DNF
Haller
Patrick
1997
Rad-Net Rose Team
DNF
Koch
Michel
1991
Rad-Net Rose Team
DNF
Lampater
Leif
1982
Rad-Net Rose Team
DNF
Liss
Lucas
1992
Rad-Net Rose Team
DNF
Mathis
Marco
1994
Rad-Net Rose Team
DNF
Tschernoster
Jan
1996
Rad-Net Rose Team
DNF
Vogt
Mario
1992
Rad-Net Rose Team
DNF
Bēcis
Armands
1991
Rietumu - Delfin
DNF
Bogdanovics
Maris
1991
Rietumu - Delfin
DNF
Gavars
Eriks Toms
1997
Rietumu - Delfin
DNF
Kanepejs
Deins
1995
Rietumu - Delfin
DNF
Pruus
Peeter
1989
Rietumu - Delfin
DNF
Rublevskis
Aleksandrs
1996
Rietumu - Delfin
DNF
Backofen
Moritz
1995
Stölting Service Group
DNF
Gerdemann
Linus
1982
Stölting Service Group
DNF
Kämna
Lennard
1996
Stölting Service Group
DNF
Lemarchand
Romain
1987
Stölting Service Group
DNF
Mager
Christian
1992
Stölting Service Group
DNF
Tenbrock
Jonas
1995
Stölting Service Group
DNF
Weifenbach
Alexander
1990
Stölting Service Group
DNF
De Backer
Bert
1984
Team Giant - Alpecin
DNF
De Kort
Koen
1982
Team Giant - Alpecin
DNF
Stamsnijder
Tom
1985
Team Giant - Alpecin
DNF
Walscheid
Max
1993
Team Giant - Alpecin
DNF
Lübbers
Dorian
1997
Team Heizomat
DNF
Müller
Nathan
1995
Team Heizomat
DNF
Redmers
Simon
1996
Team Heizomat
DNF
Winter
Laurin
1996
Team Heizomat
DNF
Hatz
Christopher
1991
Team Kuota - Lotto
DNF
Henn
Luca
1997
Team Kuota - Lotto
DNF
Knaup
Tobias
1993
Team Kuota - Lotto
DNF
Meisen
Marcel
1989
Team Kuota - Lotto
DNF
Retschke
Robert
1980
Team Kuota - Lotto
DNF
Westmattelmann
Daniel
1987
Team Kuota - Lotto
DNF
Grosser
Aaron
1996
Team Sauerland NRW
DNF
Härtig
Jonas
1997
Team Sauerland NRW
DNF
Intra
Felix
1995
Team Sauerland NRW
DNF
Leinau
Joann
1995
Team Sauerland NRW
DNF
Leinau
Louis
1995
Team Sauerland NRW
DNF
Müller
Viktor
1996
Team Sauerland NRW
DNF
Stork
Florian
1997
Team Sauerland NRW
DNF
Koretzky
Clément
1990
Team Vorarlberg
DNF
Kucher
Michael
1993
Team Vorarlberg
DNF
Meiler
Lukas
1995
Team Vorarlberg
DNF
Schelling
Patrick
1990
Team Vorarlberg
DNF
Sousa
Sergio
1983
Team Vorarlberg
DNF
Zurita Martinez
Francesc
1992
Team Vorarlberg
DNF
Aniolkowski
Stanislaw
1997
Verva - ActiveJet
DNF
Koch
Jonas
1993
Verva - ActiveJet
DNF
Polnicky
Jiri
1989
Verva - ActiveJet
Informasjon
Rad am Ring
Tyskland
31. juli 2016
1.1 | 140.0 km