FIRSTCYCLING
Landevei
Landevei
Amatør
Junior
Sykkelcross
MTB
Bane
Fantasy
Ritt & resultater
Lag
Ranking
Solidarnosc Champions
UCI, Etapperitt, 4. -7. juli 2018, Polen
Rittinfo
Resultat
Løypeprofiler
Startliste
Historie
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
GC
Ungdom
Poeng
Fjell
GC
Etappe: 01
Etappe: 02
Etappe: 03
Etappe: 04
Etappe: 05
Embed Results
Nasjon
Belarus
Belgia
Estland
Latvia
Litauen
Nederland
Polen
Russland
Slovakia
Tsjekkia
Tyskland
Ukraina
Lag
AC Sparta Praha
Belarus National Team
Club Gazprom-Rusvelo
Cycling Tartu
Domin Sport
Klaipeda CT
KS Pogon Mostostal Pulawy
Latvia National Team
Lotto - Soudal U23
Marathon Tula CT
Metec - TKH p/b Mantel
Minsk Cycling Club
P&S Team Thüringen
Pardus Tufo - Prostejov
Slovakia National Team
Staki - Technoroma
TC Chorbry Scott Glogow
Team Hurom
Ukraine National Team
Voster Uniwheels
Wibatech Merx 7R
DoB?
Pos
Rytter
Født
Lag
Poeng
01
Janiszewski
Sylwester
1988
Wibatech Merx 7R
41
02
Paterski
Maciej
1986
Wibatech Merx 7R
23
03
De Decker
Alfdan
1996
Lotto - Soudal U23
21
04
Zielinski
Kamil
1988
Team Hurom
19
05
Ariesen
Johim
1988
Metec - TKH p/b Mantel
16
06
Van Poucke
Aaron
1998
Lotto - Soudal U23
12
07
Stash
Mamyr
1993
Club Gazprom-Rusvelo
10
08
Buts
Vitaliy
1986
Team Hurom
10
09
Stachowiak
Adam
1989
Voster Uniwheels
10
10
Strokau
Vasili
1995
Minsk Cycling Club
8
11
Stocek
Matus
1999
Slovakia National Team
7
12
Vendelin
Karl-Arnold
1996
Cycling Tartu
7
13
Colman
Alex
1998
Lotto - Soudal U23
7
14
Komar
Mateusz
1985
Voster Uniwheels
7
15
Sukhov
Maxim
1997
Marathon Tula CT
6
16
Dinkler
Jonathan
1995
P&S Team Thüringen
5
17
Podlaski
Michal
1988
Voster Uniwheels
4
18
Ziolkowski
Wojciech
1984
Domin Sport
4
19
Komin
Alexander
1995
Marathon Tula CT
4
20
Dekker
David
1998
Metec - TKH p/b Mantel
4
21
Laton
Eryk
1993
Team Hurom
4
22
Piaskowy
Emanuel
1991
Team Hurom
4
23
Detko
Artur
1983
Domin Sport
4
24
Prostokishin
Andrey
1996
Marathon Tula CT
3
25
Vahtra
Norman
1996
Cycling Tartu
3
26
Volkau
Ilya
1997
Belarus National Team
3
27
Barta
Tomas
1999
Pardus Tufo - Prostejov
2
28
Nisu
Oskar
1994
Cycling Tartu
2
29
Sergis
Kaspars
1992
Latvia National Team
2
30
Rutkiewicz
Marek
1981
Wibatech Merx 7R
1
31
Marit
Arne
1999
Lotto - Soudal U23
1
32
Soltasiuk
Vladyslav
1997
Ukraine National Team
1
33
Piashkun
Alexei
1996
Belarus National Team
1
34
Bogdanovics
Maris
1991
Latvia National Team
1
35
Murias
Jakub
1998
TC Chorbry Scott Glogow
1
36
Krawczyk
Szymon
1998
Voster Uniwheels
1
Informasjon
Solidarnosc Champions
Polen
4. -7. juli 2018
2.2