FIRSTCYCLING
Landevei
Landevei
Amatør
Junior
Sykkelcross
MTB
Bane
Fantasy
Ritt & resultater
Lag
Ranking
Tour de Pologne
ProTour, Etapperitt, 12. -19. september 2005, Polen
Rittinfo
Resultat
Startliste
Historie
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1949
1948
1947
1939
1937
1933
1929
1928
GC
Poeng
Fjell
Sprint
GC
Etappe: 01
Etappe: 02
Etappe: 03
Etappe: 04
Etappe: 05
Etappe: 06
Etappe: 07
Etappe: 08
Embed Results
Nasjon
Australia
Belarus
Belgia
Brasil
Danmark
Estland
Frankrike
Irland
Italia
Kazakhstan
Kroatia
Luxembourg
Nederland
Norge
Polen
Russland
Slovenia
Spania
Storbritania
Sveits
Sverige
Tsjekkia
Tyskland
Ukraina
USA
Venezuela
Østerrike
Lag
Bouygues Telecom
Cofidis
Crédit Agricole
Davitamon - Lotto
Discovery Channel
Domina Vacanze
Euskaltel-Euskadi
Fassa Bortolo
Française des Jeux
Gerolsteiner
Illes Balears - Caisse d'Epargne
Intel - Action
Lampre-Caffita
Liberty Seguros - Würth Team
Liquigas - Bianchi
Miche
Phonak Hearing Systems
Quick Step
Rabobank
Saunier Duval - Prodir
T-Mobile Team
Team CSC
DoB?
Pos
Rytter
Født
Lag
Tid
01
Kirchen
Kim
1978
Fassa Bortolo
32:11:58
02
Weening
Pieter
1981
Rabobank
+ 05
03
Dekker
Thomas
1984
Rabobank
+ 11
04
Löfkvist
Thomas
1984
Française des Jeux
+ 18
05
Di Luca
Danilo
1976
Liquigas - Bianchi
+ 34
06
Boogerd
Michael
[*]
1972
Rabobank
+ 01:04
07
Hruska
Jan
1975
Liberty Seguros - Würth Team
+ 02:14
08
Rutkiewicz
Marek
1981
Intel - Action
+ 02:43
09
Chavanel
Sylvain
1979
Cofidis
+ 02:52
10
Rubiera
José Luis
1973
Discovery Channel
+ 03:03
11
Julich
Bobby
1971
Team CSC
+ 03:54
12
Brozyna
Tomasz
1970
Intel - Action
+ 04:19
13
Stangelj
Gorazd
1973
Lampre-Caffita
+ 04:33
14
Barredo
Carlos
1981
Liberty Seguros - Würth Team
+ 06:03
15
Arroyo
David
1980
Illes Balears - Caisse d'Epargne
+ 06:39
16
Lobato
Ruben
1978
Saunier Duval - Prodir
+ 06:54
17
Valoti
Paolo
1971
Domina Vacanze
+ 07:51
18
Wegmann
Fabian
1980
Gerolsteiner
+ 07:51
19
Rous
Didier
1970
Bouygues Telecom
+ 08:01
20
Ramirez
Javier
1978
Liberty Seguros - Würth Team
+ 08:11
21
Posthuma
Joost
1981
Rabobank
+ 08:40
22
Tankink
Bram
1978
Quick Step
+ 09:22
23
Brochard
Laurent
1968
Bouygues Telecom
+ 09:32
24
Zamana
Cezary
1967
Intel - Action
+ 09:34
25
Voigt
Jens
1971
Team CSC
+ 12:14
26
Gusev
Vladimir
1982
Team CSC
+ 16:37
27
Schleck
Fränk
1980
Team CSC
+ 16:49
28
Rast
Gregory
1980
Phonak Hearing Systems
+ 18:02
29
Verdugo
Gorka
1978
Euskaltel-Euskadi
+ 18:16
30
Noè
Andrea
1969
Liquigas - Bianchi
+ 18:46
31
Brajkovic
Janez
1983
Discovery Channel
+ 19:23
32
Miholjevic
Vladimir
1974
Liquigas - Bianchi
+ 20:59
33
Hinault
Sébastien
1974
Crédit Agricole
+ 22:52
34
Moinard
Amaël
1982
Cofidis
+ 23:07
35
Niermann
Grischa
1975
Rabobank
+ 23:14
36
Moletta
Andrea
1979
Gerolsteiner
+ 25:43
37
Navarro
Daniel
1983
Liberty Seguros - Würth Team
+ 25:44
38
Sprick
Matthieu
1981
Bouygues Telecom
+ 26:42
39
Bortolami
Gianluca
1968
Lampre-Caffita
+ 27:01
40
Huzarski
Bartosz
1980
Intel - Action
+ 27:23
41
Erviti
Imanol
1983
Illes Balears - Caisse d'Epargne
+ 27:41
42
Popovych
Yaroslav
1980
Discovery Channel
+ 27:56
43
Ekimov
Viatcheslav
1966
Discovery Channel
+ 29:42
44
Bodrogi
László
1976
Crédit Agricole
+ 31:32
45
Sivtsov
Kanstantsin
1982
Fassa Bortolo
+ 32:09
46
Jegou
Lilian
1976
Française des Jeux
+ 33:27
47
Kohut
Slawomir
1977
Miche
+ 33:29
48
Escobar Roure
Sergio
1974
Illes Balears - Caisse d'Epargne
+ 34:00
49
Hernández
Jesús
1981
Liberty Seguros - Würth Team
+ 35:40
50
Bertogliati
Rubens
1979
Saunier Duval - Prodir
+ 36:16
51
Zarebski
Jaroslaw
1979
Intel - Action
+ 40:15
52
Kaggestad
Mads
1977
Crédit Agricole
+ 41:10
53
Hammond
Roger
1974
Discovery Channel
+ 41:13
54
Hauptman
Andrej
1975
Fassa Bortolo
+ 42:45
55
Urweider
Sascha
1980
Phonak Hearing Systems
+ 42:59
56
Förster
Robert
1978
Gerolsteiner
+ 47:00
57
Kessler
Matthias
1979
T-Mobile Team
+ 47:09
58
Gustov
Volodymir
1977
Fassa Bortolo
+ 47:43
59
Monier
Damien
1982
Cofidis
+ 47:57
60
Zberg
Beat
1971
Gerolsteiner
+ 48:56
61
Fothen
Markus
1981
Gerolsteiner
+ 52:44
62
Bondariev
Bogdan
1974
Intel - Action
+ 52:59
63
Høj
Frank
1973
Gerolsteiner
+ 56:11
64
Kroon
Karsten
1976
Rabobank
+ 58:50
65
Zubeldia
Joseba
1979
Euskaltel-Euskadi
+ 01:02:26
66
Bichot
Freddy
1979
Française des Jeux
+ 01:02:31
67
Celaya
Anton Luengo
1981
Euskaltel-Euskadi
+ 01:02:51
68
Luttenberger
Peter
1972
Team CSC
+ 01:15:15
69
Milesi
Marco
1970
Liquigas - Bianchi
+ 01:16:47
70
Schmitz
Bram
1977
T-Mobile Team
+ 01:17:40
71
Wilson
Matthew
1977
Française des Jeux
+ 01:21:27
72
Muto
Pasquale
1980
Miche
+ 01:22:21
73
Ravaioli
Ivan
1980
Saunier Duval - Prodir
+ 01:25:32
DNF
Bénéteau
Walter
1972
Bouygues Telecom
DNF
Bernaudeau
Giovanni
1983
Bouygues Telecom
DNF
Bouyer
Franck
1974
Bouygues Telecom
DNF
Pineau
Jérôme
1980
Bouygues Telecom
DNF
Farazijn
Peter
1969
Cofidis
DNF
Inaudi
Nicolas
1978
Cofidis
DNF
Roche
Nicolas
1984
Cofidis
DNF
Tombak
Janek
1976
Cofidis
DNF
Trentin
Guido
1975
Cofidis
DNF
Hervé
Cedric
1979
Crédit Agricole
DNF
Kirsipuu
Jaan
1969
Crédit Agricole
DNF
Baguet
Serge
1969
Davitamon - Lotto
DNF
De Vocht
Wim
1982
Davitamon - Lotto
DNF
Evans
Cadel
1977
Davitamon - Lotto
DNF
Rodriguez
Fred
1973
Davitamon - Lotto
DNF
Roesems
Bert
1972
Davitamon - Lotto
DNF
Van Huffel
Wim
1979
Davitamon - Lotto
DNF
Van Petegem
Peter
1970
Davitamon - Lotto
DNF
Vansummeren
Johan
1981
Davitamon - Lotto
DNF
McCartney
Jason
1973
Discovery Channel
DNF
Mikhailov
Gennady
1974
Discovery Channel
DNF
van Heeswijk
Max
1973
Discovery Channel
DNF
Bertolini
Alessandro
1971
Domina Vacanze
DNF
Bonfanti
Cristian
1981
Domina Vacanze
DNF
Celestino
Mirko
1974
Domina Vacanze
DNF
Furlan
Angelo
1977
Domina Vacanze
DNF
Honchar
Serhiy
1970
Domina Vacanze
DNF
Iglinskiy
Maxim
1981
Domina Vacanze
DNF
Visconti
Giovanni
1983
Domina Vacanze
DNF
Etxebarria Arana
Unai
1972
Euskaltel-Euskadi
DNF
Flores
Iker
1976
Euskaltel-Euskadi
DNF
Landaluze
Iñigo
1977
Euskaltel-Euskadi
DNF
Zubeldia
Haimar
1977
Euskaltel-Euskadi
DNF
Aug
Andrus
1972
Fassa Bortolo
DNF
Cancellara
Fabian
1981
Fassa Bortolo
DNF
Chicchi
Francesco
1980
Fassa Bortolo
DNF
Larsson
Gustav
1980
Fassa Bortolo
DNF
Cooke
Baden
1978
Française des Jeux
DNF
Da Cruz
Carlos
1974
Française des Jeux
DNF
Eisel
Bernhard
1981
Française des Jeux
DNF
Rebellin
Davide
1971
Gerolsteiner
DNF
Serpellini
Marco
1972
Gerolsteiner
DNF
Becke
Daniel
1978
Illes Balears - Caisse d'Epargne
DNF
Juliá
José Cayetano
1971
Illes Balears - Caisse d'Epargne
DNF
Chmielewski
Piotr
1970
Intel - Action
DNF
Wadecki
Piotr
1973
Intel - Action
DNF
Ballan
Alessandro
1979
Lampre-Caffita
DNF
Bennati
Daniele
1980
Lampre-Caffita
DNF
Kvachuk
Oleksandr
1983
Lampre-Caffita
DNF
Petrov
Evgeni
1978
Lampre-Caffita
DNF
Righi
Daniele
1976
Lampre-Caffita
DNF
Andrle
Rene
1974
Liberty Seguros - Würth Team
DNF
Etxebarria
David
1973
Liberty Seguros - Würth Team
DNF
Jaksche
Jörg
1976
Liberty Seguros - Würth Team
DNF
Andriotto
Dario
1972
Liquigas - Bianchi
DNF
Loda
Nicola
1971
Liquigas - Bianchi
DNF
Pagliarini
Luciano
1978
Liquigas - Bianchi
DNF
Righetto
Marco
1980
Liquigas - Bianchi
DNF
Amichetti
Massimo
1979
Miche
DNF
Caneschi
Leonardo
1977
Miche
DNF
Carta
Maurizio
1973
Miche
DNF
D'Aniello
Antonio
1979
Miche
DNF
Kohut
Seweryn
1976
Miche
DNF
Niemiec
Przemyslaw
1980
Miche
DNF
Clerc
Aurelien
1979
Phonak Hearing Systems
DNF
Grabsch
Bert
1975
Phonak Hearing Systems
DNF
Murn
Uros
1975
Phonak Hearing Systems
DNF
Tschopp
Johann
1982
Phonak Hearing Systems
DNF
Zamperi
Steve
1977
Phonak Hearing Systems
DNF
Bramati
Davide
1968
Quick Step
DNF
Hulsmans
Kevin
1978
Quick Step
DNF
Knaven
Servais
1971
Quick Step
DNF
Moreni
Cristian
1972
Quick Step
DNF
Paolini
Luca
1977
Quick Step
DNF
Pozzato
Filippo
1981
Quick Step
DNF
Zanini
Stefano
1969
Quick Step
DNF
Dekker
Erik
1970
Rabobank
DNF
Wauters
Marc
1969
Rabobank
DNF
Cobo
Juan José
1981
Saunier Duval - Prodir
DNF
Durán
Arkaitz
1986
Saunier Duval - Prodir
DNF
Fritsch
Nicolas
1978
Saunier Duval - Prodir
DNF
Gomez
José
1980
Saunier Duval - Prodir
DNF
Jeker
Fabian
1968
Saunier Duval - Prodir
DNF
Baumann
Eric
1980
T-Mobile Team
DNF
Giling
Bastiaan
1982
T-Mobile Team
DNF
Ivanov
Sergei
1975
T-Mobile Team
DNF
Konecny
Tomas
1973
T-Mobile Team
DNF
Schreck
Stephan
1978
T-Mobile Team
DNF
Wesemann
Steffen
1971
T-Mobile Team
DNF
Bruun Eriksen
Thomas
1979
Team CSC
DNF
Michaelsen
Lars
1969
Team CSC
Informasjon
Tour de Pologne
Polen
12. -19. september 2005
2.PT