1 |
1 |
Walsleben Philip
| 1987 | P&S Team Thüringen |
10:34:11 |
2 |
2 |
Vorobyev Anton
| 1990 | Gazprom |
+ 46 |
3 |
2 |
Graf Andreas
| 1985 | Hrinkow Advarics CT |
+ 01:25 |
4 |
38 |
Taciak Mateusz
| 1984 | CCC Sprandi Polkowice |
+ 02:06 |
5 |
34 |
Cieslik Pawel
| 1986 | CCC Sprandi Polkowice |
+ 02:30 |
6 |
5 |
Larsen Richard
| 1990 | Ryska Posten RT |
+ 02:30 |
7 |
3 |
Stachowiak Adam
| 1989 | Voster Uniwheels |
+ 02:56 |
8 |
58 |
Freiberger Markus
| 1995 | Hrinkow Advarics CT |
+ 03:11 |
9 |
38 |
Rapp Jonas
| 1994 | Hrinkow Advarics CT |
+ 03:12 |
10 |
7 |
Luchshenko Sergey
| 1994 | Astana City |
+ 03:12 |
11 |
43 |
Beukeboom Dion
| 1989 | Vlasman CT |
+ 03:21 |
12 |
36 |
Plucinski Leszek
| 1990 | CCC Sprandi Polkowice |
+ 03:23 |
13 |
55 |
Manakov Viktor
| 1992 | Marathon Tula CT |
+ 03:23 |
14 |
7 |
Kuzmin Anton
| 1996 | Astana City |
+ 03:25 |
15 |
46 |
Hrinkow Dominik
| 1988 | Hrinkow Advarics CT |
+ 03:26 |
16 |
15 |
Brozyna Piotr
| 1995 | CCC Sprandi Polkowice |
+ 03:34 |
17 |
2 |
Tsoy Vladimir
| 1997 | Astana City |
+ 03:36 |
18 |
15 |
Akhmetov Galym
| 1995 | Astana City |
+ 03:42 |
19 |
39 |
Kulikov Vladislav
| 1996 | Gazprom |
+ 03:49 |
20 |
24 |
Ulysbayev Dinmukhammed
| 1998 | Astana City |
+ 03:51 |
21 |
4 |
Stosz Patryk
| 1994 | CCC Sprandi Polkowice |
+ 03:53 |
22 |
15 |
Henn Luca
| 1997 | Team Lotto - Kern Haus |
+ 04:10 |
23 |
12 |
Duvigneau Beau
| 1995 | Vlasman CT |
+ 04:12 |
24 |
22 |
Piaskowy Emanuel
| 1991 | Team Hurom |
+ 04:14 |
25 |
44 |
Leinau Joann
| 1995 | Team Sauerland NRW |
+ 04:14 |
26 |
30 |
Krawczyk Szymon
| 1998 | Voster Uniwheels |
+ 04:17 |
27 |
22 |
Nekrasov Denis
| 1997 | Marathon Tula CT |
+ 04:20 |
28 |
61 |
Bergström Frisk Hannes
| 1995 | Ryska Posten RT |
+ 04:22 |
29 |
54 |
Prostokishin Andrey
| 1996 | Marathon Tula CT |
+ 04:22 |
30 |
43 |
Nowak Florian
| 1995 | Team Lotto - Kern Haus |
+ 04:22 |
31 |
51 |
Wojcik Adam
| 1990 | Domin Sport |
+ 04:27 |
32 |
62 |
Rutsch Jonas
| 1998 | Team Lotto - Kern Haus |
+ 04:34 |
33 |
24 |
Lendowski Jeremy
| 1997 | Triebwerk-Energy CT |
+ 04:38 |
34 |
15 |
Hofer Andreas
| 1991 | Hrinkow Advarics CT |
+ 04:39 |
35 |
44 |
Malgay Lukas
| 1990 | Veloclub Ratisbona |
+ 04:43 |
36 |
7 |
Marengo Alberto
| 1994 | Kobanya Cycling Team |
+ 04:46 |
37 |
59 |
Malecki Kamil
| 1996 | CCC Sprandi Polkowice |
+ 04:50 |
38 |
- |
Zielinski Kamil
| 1988 | Team Hurom |
+ 04:51 |
39 |
13 |
Nikitin Matvey
| 1992 | Astana City |
+ 04:51 |
40 |
6 |
Podlaski Michal
| 1988 | Voster Uniwheels |
+ 04:58 |
41 |
34 |
Markov Dmitry
| 1997 | Gazprom |
+ 04:58 |
42 |
10 |
Mamos Philipp
| 1982 | Dauner D&DQ - Akkon |
+ 05:02 |
43 |
16 |
Hugger Jan
| 1998 | Team Lotto - Kern Haus |
+ 05:07 |
44 |
42 |
Braun Julian
| 1995 | Dauner D&DQ - Akkon |
+ 05:08 |
45 |
25 |
Bauer Dominik
| 1997 | Dauner D&DQ - Akkon |
+ 05:09 |
46 |
30 |
Duiunov Vladislav
| 1994 | Marathon Tula CT |
+ 05:12 |
47 |
27 |
Vahtra Norman
| 1996 | Cycling Tartu |
+ 05:13 |
48 |
37 |
Haugsvær Sindre Bjerkestrand
| 1994 | Ryska Posten RT |
+ 05:22 |
49 |
36 |
Detko Artur
| 1983 | Domin Sport |
+ 05:28 |
50 |
5 |
Bovenhuis Jasper
| 1991 | Vlasman CT |
+ 05:31 |
51 |
34 |
Van der Burg Joost
| 1993 | Vlasman CT |
+ 05:33 |
52 |
15 |
Brandt Nicolas
| 1998 | Triebwerk-Energy CT |
+ 05:39 |
53 |
11 |
Babic Adrian
| 1996 | Slovakia |
+ 05:41 |
54 |
24 |
Ljunggren Carl
| 1996 | Ryska Posten RT |
+ 05:43 |
55 |
4 |
Klimiankou Kansatansin
| 1989 | Belarus |
+ 05:44 |
56 |
31 |
Wille Markus
| 1999 | P&S Team Thüringen |
+ 05:44 |
57 |
23 |
Kostecki Patryk
| 1993 | Domin Sport |
+ 05:45 |
58 |
37 |
Brandlmeier Stefan
| 1993 | Veloclub Ratisbona |
+ 05:53 |
59 |
16 |
Clauss Marc
| 1998 | Dauner D&DQ - Akkon |
+ 05:55 |
60 |
48 |
Havik Yoeri
| 1991 | Vlasman CT |
+ 05:57 |
61 |
2 |
Øverland Bjørnar Vevatne
| 1995 | Kobanya Cycling Team |
+ 05:58 |
62 |
40 |
Vendelin Karl-Arnold
| 1996 | Cycling Tartu |
+ 06:00 |
63 |
28 |
Eichinger Daniel
| 1995 | Hrinkow Advarics CT |
+ 06:02 |
64 |
50 |
Pawlak Tobiasz
| 1995 | Domin Sport |
+ 06:02 |
65 |
42 |
Akhramenka Yauheni
| 1995 | Belarus |
+ 06:05 |
66 |
8 |
Röber Dominik
| 1999 | P&S Team Thüringen |
+ 06:08 |
67 |
39 |
Münstermann Per Christian
| 1999 | Team Sauerland NRW |
+ 06:09 |
68 |
3 |
Gießelmann Michel
| 1999 | Team Sauerland NRW |
+ 06:10 |
69 |
16 |
Mayer Yannick
| 1991 | Veloclub Ratisbona |
+ 06:12 |
70 |
10 |
Knaup Tobias
| 1993 | Team Lotto - Kern Haus |
+ 06:19 |
71 |
47 |
Thurau Sven
| 1996 | Dauner D&DQ - Akkon |
+ 06:19 |
72 |
54 |
Grosser Aaron
| 1996 | Team Sauerland NRW |
+ 06:19 |
73 |
17 |
Clauss Peter
| 1989 | Rad Union 1913 Wangen i. A. e.V. |
+ 06:20 |
74 |
3 |
Sonnleitner Jonas
| 1997 | Veloclub Ratisbona |
+ 06:24 |
75 |
45 |
Stash Mamyr
| 1993 | Gazprom |
+ 06:24 |
76 |
21 |
Heider Christopher
| 1996 | Dauner D&DQ - Akkon |
+ 06:29 |
77 |
5 |
Banzer Johannes
| 1999 | elektroland24 Cycling Team |
+ 06:30 |
78 |
10 |
Zaitsev Ivan
| 1999 | Astana City |
+ 06:36 |
79 |
22 |
Köhler Erik
| 1989 | Triebwerk-Energy CT |
+ 06:51 |
80 |
44 |
Sukhov Maxim
| 1997 | Marathon Tula CT |
+ 06:55 |
81 |
65 |
Franczak Pawel
| 1991 | CCC Sprandi Polkowice |
+ 06:58 |
82 |
15 |
Grabis Mateusz
| 1994 | Voster Uniwheels |
+ 07:08 |
83 |
43 |
Dinkler Jonathan
| 1995 | P&S Team Thüringen |
+ 07:09 |
84 |
19 |
Kivistik Gert
| 1995 | Cycling Tartu |
+ 07:15 |
85 |
1 |
Aschenbrenner Michel
| 1999 | P&S Team Thüringen |
+ 07:19 |
86 |
80 |
Schormair Fabian
| 1994 | Team Lotto - Kern Haus |
+ 07:23 |
87 |
46 |
Gartner Julius
| 1999 | Veloclub Ratisbona |
+ 07:32 |
88 |
4 |
Rebiewski Jaroslaw
| 1974 | Domin Sport |
+ 07:41 |
89 |
39 |
Merseburg Dominik
| 1991 | Team Erdinger Alkoholfrei |
+ 07:43 |
90 |
3 |
Schweizer Christoph
| 1986 | Team Sauerland NRW |
+ 08:17 |
91 |
64 |
Jägeler Robert
| 1996 | P&S Team Thüringen |
+ 08:19 |
92 |
11 |
Motzkus Silias
| 1994 | Rad Union 1913 Wangen i. A. e.V. |
+ 08:28 |
93 |
31 |
Lovassy Krisztian
| 1988 | Kobanya Cycling Team |
+ 08:38 |
94 |
69 |
Banaszek Adrian
| 1993 | Voster Uniwheels |
+ 10:10 |
95 |
3 |
Aniolkowski Stanislaw
| 1997 | Team Hurom |
+ 10:10 |
96 |
3 |
Komar Mateusz
| 1985 | Voster Uniwheels |
+ 10:11 |
97 |
7 |
Sazanov Andrey
| 1994 | Gazprom |
+ 10:14 |
98 |
3 |
Keller Hermann
| 1993 | Rad Union 1913 Wangen i. A. e.V. |
+ 11:12 |
99 |
1 |
Vanco Filip
| 1996 | Slovakia |
+ 11:29 |
100 |
7 |
Ahiyevich Aleh
| 1993 | Belarus |
+ 11:35 |
101 |
2 |
Rieckmann Tim
| 1990 | elektroland24 Cycling Team |
+ 11:37 |
102 |
3 |
Müller Alexander
| 1986 | Team Isaac Torgau |
+ 11:45 |
103 |
3 |
Ziolkowski Wojciech
| 1984 | Domin Sport |
+ 12:05 |
104 |
15 |
Tikhonin Evgenii
| 1998 | Gazprom |
+ 12:18 |
105 |
3 |
Altefrohne Patrick
| 1991 | Matrix-Rockpalast-Racingteam |
+ 12:29 |
106 |
3 |
Brämer Fabian
| 1998 | Rad Union 1913 Wangen i. A. e.V. |
+ 12:38 |
107 |
7 |
Pung Peeter
| 1996 | Cycling Tartu |
+ 12:48 |
108 |
10 |
Bartkiewicz Andrzej
| 1991 | Team Hurom |
+ 13:28 |
109 |
6 |
Bialiauski Kanstantsin
| 1998 | Belarus |
+ 13:28 |
110 |
2 |
Barke Marco
| 1996 | Rad Union 1913 Wangen i. A. e.V. |
+ 13:33 |
111 |
1 |
Wihk Jacob
| 1987 | Ryska Posten RT |
+ 13:43 |
112 |
8 |
From Erik
| 1985 | Ryska Posten RT |
+ 13:57 |
113 |
9 |
Tsishkou Raman
| 1994 | Belarus |
+ 14:05 |
114 |
3 |
Strmiska Andrej
| 1996 | Slovakia |
+ 14:14 |
115 |
2 |
Lienert Thomas
| 1986 | Rad Union 1913 Wangen i. A. e.V. |
+ 14:30 |
116 |
5 |
Parma Krzysztof
| 1987 | Voster Uniwheels |
+ 15:00 |
117 |
6 |
Shemetau Mikhail
| 1994 | Belarus |
+ 15:28 |
118 |
8 |
Deutschmann Jan
| 1979 | Matrix-Rockpalast-Racingteam |
+ 15:53 |
119 |
8 |
Ahrendt Benjamin
| 1990 | Triebwerk-Energy CT |
+ 15:57 |
120 |
5 |
Franz Alexander
| 1987 | elektroland24 Cycling Team |
+ 17:30 |
121 |
5 |
Bauer Alexander
| 1968 | Matrix-Rockpalast-Racingteam |
+ 18:55 |
122 |
2 |
Rudolph Justin
| 1995 | Triebwerk-Energy CT |
+ 21:03 |
123 |
7 |
Fischer Robin
| 1994 | Team Erdinger Alkoholfrei |
+ 21:44 |
124 |
3 |
Prangel Kristo
| 1998 | Cycling Tartu |
+ 22:02 |
125 |
4 |
Holst Felix
| 1998 | elektroland24 Cycling Team |
+ 22:25 |
126 |
6 |
Schubert Fritjof
| 1996 | elektroland24 Cycling Team |
+ 23:28 |
127 |
8 |
Szasz Adam
| 1997 | Slovakia |
+ 23:58 |
128 |
3 |
Bendeguz Bernard
| 1988 | Kobanya Cycling Team |
+ 24:03 |
129 |
1 |
Hloza Michal
| 1997 | Slovakia |
+ 24:29 |
130 |
7 |
Becker Benedikt
| 1985 | Team Isaac Torgau |
+ 24:56 |
131 |
5 |
Kasko David
| 1997 | Slovakia |
+ 25:04 |
132 |
2 |
Otto Jan Henrik
| 1998 | Matrix-Rockpalast-Racingteam |
+ 26:30 |
133 |
6 |
Nagler Patrick
| 1991 | Triebwerk-Energy CT |
+ 26:49 |
134 |
9 |
Loki Bence
| 1994 | Kobanya Cycling Team |
+ 27:47 |
135 |
2 |
Büttner Bjorn
| 1985 | elektroland24 Cycling Team |
+ 27:59 |
136 |
4 |
Becker Bastian
| 1988 | Team Isaac Torgau |
+ 28:22 |
137 |
1 |
Bochkov Kirill
| 1996 | Gazprom |
+ 29:34 |
138 |
4 |
Schubert Patrick
| 1984 | Team Isaac Torgau |
+ 30:28 |
139 |
2 |
Kirsten Sven
| 1988 | Team Isaac Torgau |
+ 32:10 |
140 |
5 |
Niesing Timo
| 1992 | Matrix-Rockpalast-Racingteam |
+ 35:24 |
141 |
3 |
Vietense Jesko
| 1985 | Matrix-Rockpalast-Racingteam |
+ 35:35 |