Nokere Koerse Juniors

UCI Junior, Endagsritt, 9. mars 2024, Belgia

Resultat

DoB?
Pos Rytter Lag Tid
01 Grindley Seb Fensham Howes Junior Race Team 02:58:43
02 Scheldeman Xander Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 00
03 Keppens Cedric Rudyco Cycling Team + 00
04 Boulet Eliott Groupama-FDJ Conti Juniors + 02
05 Sagnier Karl Groupama-FDJ Conti Juniors + 02
06 Taillieu Aldo Air College - Bconcept + 02
07 Van Den Broek Axel Acrog-Tormans U19 + 02
08 Mientki Kacper Poland + 02
09 Van Strijthem Matijs Van Moer Logistics Cycling Team + 02
10 Bauwens Siebe Isorex Cycling Team + 02
11 van Wijnbergen Denley JEGG-DJR Academy U19 + 02
12 Remijn Senna Acrog-Tormans U19 + 02
13 Omrzel Jakob Slovenia + 02
14 Molenaar Ko Goudenbod-Parkhotel Development Team + 02
15 Dunwoody Seth Cannibal B Victorious + 02
16 Agricola Danijel Willebrord Wil Vooruit Juniors + 02
17 Rooni Ron Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 02
18 Murn Vid Slovenia + 02
19 Van Boterdael Matiz Wielerclub Onder Ons Parike + 02
20 Rowe Elliot Fensham Howes Junior Race Team + 02
21 Rijvers Max TigeRR Cycling Team + 02
22 Hurt Joel Prologue Racing Team + 02
23 Goszczurny Patryk JEGG-DJR Academy U19 + 02
24 Moncoutié Matteo Groupama-FDJ Conti Juniors + 02
25 Hemeryck Wout CT Luc Wallays-Jonge Renners + 02
26 Kayser Aurélien Groupama-FDJ Conti Juniors + 02
27 Dainty Harrison Fensham Howes Junior Race Team + 02
28 Solen Keije Goudenbod-Parkhotel Development Team + 02
29 Tarling Finlay Willebrord Wil Vooruit Juniors + 02
30 Van Dyck Jarne Crabbé-Dstny Juniors + 02
31 Vries Lukas Goudenbod-Parkhotel Development Team + 02
32 Borremans Kasper Cannibal B Victorious + 02
33 Van Meenen Dries Van Moer Logistics Cycling Team + 09
34 Grégoire Baptiste Groupama-FDJ Conti Juniors + 09
35 Jackson Joshua Tofauti Everyone Active + 13
36 Kings Ian JEGG-DJR Academy U19 + 15
37 Valjavec Erazem Acrog-Tormans U19 + 15
38 Reitz Braden Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 18
39 Dahl Marius Innhaug Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 18
40 Van den Meerssche Lomme Rudyco Cycling Team + 21
41 Van Der Looij Yintse Isorex Cycling Team + 21
42 Boarer Ollie Tofauti Everyone Active + 21
43 Blanc Johan Groupama-FDJ Conti Juniors + 22
44 Sialkowski Nikodem Poland + 22
45 Titeux Germain Sprint 2000 Charleroi + 28
46 Smith Nathan Prologue Racing Team + 28
47 Skrapcis Olivers Cannibal B Victorious + 30
48 Schoofs Jasper Acrog-Tormans U19 + 32
49 Verstraete Jenthe Crabbé-Dstny Juniors + 37
50 Cappon Staf CT Luc Wallays-Jonge Renners + 37
51 Deweerd Celian Wielerclub Onder Ons Parike + 37
52 Boden Rune Rudyco Cycling Team + 39
53 Jackowiak Janek Cannibal B Victorious + 39
54 Stajnar Gasper Slovenia + 43
55 De Leyn Matthe Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 45
56 Dekien Miel Air College - Bconcept + 01:04
57 Debeaussaert Michiel CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:04
58 Martinet Valentin Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 01:57
59 De Paepe Thor Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 02:15
60 Sonck Axl Wielerclub Onder Ons Parike + 03:02
61 Meyhui Rune Air College - Bconcept + 03:02
62 O'Connor Willem JEGG-DJR Academy U19 + 03:02
63 Vermeersch Arend Air College - Bconcept + 03:02
64 Dawson Oliver Fensham Howes Junior Race Team + 03:28
65 Goemaes Tuur Brain² Olympia Tienen + 05:47
66 Aernouts Nicolas Rudyco Cycling Team + 06:17
67 Galle Mika Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 06:39
68 Dumortier Cyprien Sprint 2000 Charleroi + 06:50
69 Drobny Tomas JEGG-DJR Academy U19 + 11:45
DNF Fuite Michiel KNWU District Zuid
DNF Joosten Sven KNWU District Zuid
DNF Schouren Jip KNWU District Zuid
DNF van der Staal Rinz KNWU District Zuid
DNF Verduijn Sven KNWU District Zuid
DNF Weber Gino KNWU District Zuid
DNF Golonko Ignacy Poland
DNF Lewandowski Dawid Poland
DNF Pera Marceli Poland
DNF Strzelecki Michal Poland
DNF Ebner Bor Slovenia
DNF Peterlin Nejc Slovenia
DNF Petric Bastian Slovenia
DNF Knaepen Yoram Acrog-Tormans U19
DNF Pauwels Cisse Acrog-Tormans U19
DNF Adyns Mauro Air College - Bconcept
DNF Uijtdewilligen Niels Air College - Bconcept
DNF Michielsen Thor Rudyco Cycling Team
DNF Tielens Zander Rudyco Cycling Team
DNF Bosmans Thibau Brain² Olympia Tienen
DNF Briesen Mats Brain² Olympia Tienen
DNF De Bode Staf Brain² Olympia Tienen
DNF De Neef Jennes Brain² Olympia Tienen
DNF Wagemakers Joppe Brain² Olympia Tienen
DNF Christiaens Jasper Cannibal B Victorious
DNF Huysmans Nolan Cannibal B Victorious
DNF De Roovere Lenn Crabbé-Dstny Juniors
DNF Lemestrez Juan Crabbé-Dstny Juniors
DNF Marx Louis Crabbé-Dstny Juniors
DNF Vandevorst Nio Crabbé-Dstny Juniors
DNF Moyaert Matthis CT Luc Wallays-Jonge Renners
DNF Vanspeybrouck Emile CT Luc Wallays-Jonge Renners
DNF Werbrouck Otto CT Luc Wallays-Jonge Renners
DNF Boussemaere Louic Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team
DNF Bednarek Luca Fensham Howes Junior Race Team
DNF Cosgrove Joe Fensham Howes Junior Race Team
DNF Deleu Robbe Gaverzicht Be Okay-Van Mossel
DNF Maes Luca Gaverzicht Be Okay-Van Mossel
DNF Vandersteene Leander Gaverzicht Be Okay-Van Mossel
DNF Tol Dean Goudenbod-Parkhotel Development Team
DNF Weierink Jelle Goudenbod-Parkhotel Development Team
DNF D'hooghe Nicolas Isorex Cycling Team
DNF De Jonghe Lucas Isorex Cycling Team
DNF De Paepe Kiany Isorex Cycling Team
DNF Fisher Sam Isorex Cycling Team
DNF Brys Senne JEGG-DJR Academy U19
DNF Barez Nathan Olympique Grande-Synthe U19
DNF Colbe Matheo Olympique Grande-Synthe U19
DNF Coyot Sacha Olympique Grande-Synthe U19
DNF Flour Enzo Olympique Grande-Synthe U19
DNF Labbe Pierrick Olympique Grande-Synthe U19
DNF Beagley James Prologue Racing Team
DNF Herring Louis Prologue Racing Team
DNF Kemp Daniel Prologue Racing Team
DNF Oliver Isaac Prologue Racing Team
DNF Bastin Nicolas Sprint 2000 Charleroi
DNF Daix Guillaume Sprint 2000 Charleroi
DNF Delier Florian Sprint 2000 Charleroi
DNF Stocman Thibo Sprint 2000 Charleroi
DNF Hendrikx Juul TigeRR Cycling Team
DNF van Neer Jules TigeRR Cycling Team
DNF Vleugels Sylvain TigeRR Cycling Team
DNF Wasserman Thijn TigeRR Cycling Team
DNF Bufton Max Tofauti Everyone Active
DNF Kent Matthew Tofauti Everyone Active
DNF Shaw Struan Tofauti Everyone Active
DNF Stewart Jamie Tofauti Everyone Active
DNF De Zutter Toon Van Moer Logistics Cycling Team
DNF Mettepenningen Arne Van Moer Logistics Cycling Team
DNF Misseeuw Lowiek Van Moer Logistics Cycling Team
DNF Weyts Louis Van Moer Logistics Cycling Team
DNF Buelens Tiemen Wielerclub Onder Ons Parike
DNF Lefevre Fabrice Wielerclub Onder Ons Parike
DNF Nicolaides Sybren Wielerclub Onder Ons Parike
DNF Hobbs Henry Willebrord Wil Vooruit Juniors
DNF Martins Dinis Willebrord Wil Vooruit Juniors
DNF Schalk Rens Willebrord Wil Vooruit Juniors
DNF Zijlstra Youri Willebrord Wil Vooruit Juniors

Informasjon