Tour of Lithuania

UCI, Etapperitt, 1.etappe, 5.juni 2024, Litauen

Etappe GC Ungdom Poeng Sprint Lag

DoB?
Pos Rytter LagUCI Tid
1 Rosenlund StianAirtox-Carl Ras 7 03:42:31
2 Nisu OskarFerei Quick-Panda Podium Mongolia Team 3 + 00
3 Andersen MadsAirtox-Carl Ras 1 + 02
4 Räim MihkelFerei Quick-Panda Podium Mongolia Team + 02
5 Lauk Karl PatrickPeloton + 05
6 Stampe DanielAirtox-Carl Ras + 01:03
7 Nordal Brixen JonasCeramicSpeed Herning CK Elite + 01:03
8 Kivistik GertPeloton + 01:03
9 Harkins GirtsEnergus Cycling Team + 01:03
10 Vold DanielIL Stjørdals-Blink + 01:03
11 Gysland SanderNCF Region Sør + 01:03
12 Bogdanovics MarisLatvia + 01:03
13 Williams TomSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching + 01:03
14 Kwon ElijahSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching + 01:03
15 Sørensen Frederik BjørnAirtox-Carl Ras + 01:03
16 Larsson DavidMotala AIF Serneke Allebike + 01:03
17 Granberg SanderNCF Region Sør + 01:03
18 Lasinis VenantasEnergus Cycling Team + 01:03
19 Schabernig SimonARBO Raiffeisen RC Feld am See + 01:03
20 Talacka LukasTop Team Cycling + 01:03
21 Andersen Oscar AakvistTeam CO Play - Giant + 01:03
22 Lond DanielTeam CO Play - Giant + 01:03
23 Jurisaar TauriPeloton + 01:03
24 Tamm LauriVoltas-Tartu 2024 by CCN + 01:03
25 Kurek WiktorKujawy Pomorze Cycling Team + 01:03
26 Johansson FredrikMotala AIF Serneke Allebike + 01:03
27 Wisniewski SzymonKujawy Pomorze Cycling Team + 01:03
28 Gullhav KristofferKjekkas IF Sykkel + 01:03
29 Belohvosciks KristiansLatvia + 01:03
30 Gravås Peder AntoniIL Stjørdals-Blink + 01:03
31 Drinovec MatejARBO Raiffeisen RC Feld am See + 01:03
32 Nagy SimonDukla Banská Bystrica + 01:03
33 Vernersson LukasMotala AIF Serneke Allebike + 01:03
34 Kjeldsand Karl EmilKjekkas IF Sykkel + 01:03
35 Grundulis Karlis ValtersLatvia + 01:03
36 Post KenPeloton + 01:03
37 Guntvedt Nicolai DahlenKjekkas IF Sykkel + 01:03
38 Mice TomasVoltas-Madaris Cycling Team + 01:03
39 Hoza DenisDukla Banská Bystrica + 01:03
40 Andruskevicius MantasNikeliuotas Spykis + 01:03
41 Jagerstal NiklasMotala AIF Serneke Allebike + 01:03
42 Skjerping KristofferKjekkas IF Sykkel + 01:03
43 Bjune UlrikNCF Region Sør + 01:03
44 Gjeldnes HåvardKjekkas IF Sykkel + 01:03
45 Ansons KristersLatvia + 01:03
46 De Mey RemiEnergus Cycling Team + 01:03
47 Alickun EduardTop Team Cycling + 01:03
48 Galovic JakubDukla Banská Bystrica + 01:03
49 Rovder PavolDukla Banská Bystrica + 01:03
50 Hertz BenjaminTeam CO Play - Giant + 01:03
51 Balciunas MantasEnergus Cycling Team + 01:03
52 Venckus JomantasVoltas-Tartu 2024 by CCN + 01:03
53 Kovaliovas EdgarasTop Team Cycling + 01:03
54 Jackuliak RobertDukla Banská Bystrica + 01:03
55 Maiselis JonasTop Team Cycling + 01:03
56 Aas Eirik VangIL Stjørdals-Blink + 01:03
57 Hauser SandroARBO Raiffeisen RC Feld am See + 01:03
58 Kongstad Alfred MørchTeam CO Play - Giant + 01:03
59 Krumpl LorenzARBO Raiffeisen RC Feld am See + 01:03
60 Weiseth SondreIL Stjørdals-Blink + 01:03
61 Kasko DavidDukla Banská Bystrica + 01:03
62 Dragsten JørgenIL Stjørdals-Blink + 01:03
63 Lenzius MarttiVoltas-Tartu 2024 by CCN + 01:03
64 Whetter FelixSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching + 01:03
65 Frafjord JoakimNCF Region Sør + 01:03
66 Karpenko GlebFerei Quick-Panda Podium Mongolia Team + 01:03
67 Ahlsson JonathanMotala AIF Serneke Allebike + 01:03
68 Kvajauskas PovilasNikeliuotas Spykis + 01:03
69 Larsen MathiasAirtox-Carl Ras + 01:03
70 Kazokas VytautasVoltas-Madaris Cycling Team + 01:03
71 Polzer DavidARBO Raiffeisen RC Feld am See + 01:03
72 Slemdahl VetleNCF Region Sør + 01:03
73 Marcinkevicius EdvinasTop Team Cycling + 01:03
74 Kmieliauskas RokasEnergus Cycling Team + 01:03
75 Nordlund JohanPeloton + 01:03
76 Juntunen Antti-JussiFerei Quick-Panda Podium Mongolia Team + 01:03
77 Featherstone OliverSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching + 01:03
78 Dolgovas AndrejusTop Team Cycling + 01:03
79 Latkowski DawidKujawy Pomorze Cycling Team + 01:03
80 Bugge Markus KlitgaardCeramicSpeed Herning CK Elite + 01:03
81 Wlodarczyk IgorKujawy Pomorze Cycling Team + 01:03
82 Kaczmarzyk JanKujawy Pomorze Cycling Team + 01:03
83 Vosekalns AndrisLatvia + 01:03
84 Nizevicius LinasNikeliuotas Spykis + 01:03
85 Wikander TordNCF Region Sør + 01:03
86 Brusokas ViliusNikeliuotas Spykis + 01:03
87 Hinz KacperKujawy Pomorze Cycling Team + 01:03
88 Holm AlbertAirtox-Carl Ras + 01:03
89 Fonnesbech NicklasCeramicSpeed Herning CK Elite + 01:03
90 Adomaitis RokasVoltas-Tartu 2024 by CCN + 01:03
91 Lillmaa OvePeloton + 01:03
92 Januskevicius MantasEnergus Cycling Team + 01:03
93 Mathiesen PhillipTeam CO Play - Giant + 01:03
94 Laas MartinFerei Quick-Panda Podium Mongolia Team + 01:03
95 Matuzevicius ZygimantasVoltas-Tartu 2024 by CCN + 01:03
96 Lapins GustsVoltas-Tartu 2024 by CCN + 01:03
97 Erlacher MatthiasARBO Raiffeisen RC Feld am See + 01:03
98 Stålberg AlbinMotala AIF Serneke Allebike + 01:03
99 Grigas LaurinasNikeliuotas Spykis + 01:03
100 Fotheringham PatrickSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching + 01:17
101 Andersons MaksimussLatvia + 01:35
102 Dzervus DarijusVoltas-Madaris Cycling Team + 01:44
103 Toftemark LucasTeam CO Play - Giant + 02:02
104 Sanda AndriusVoltas-Madaris Cycling Team + 12:19
105 Skretting TobiasKjekkas IF Sykkel + 14:21
106 Antanavicius ArturasVoltas-Madaris Cycling Team + 17:01
107 Kucinskas IrmantasVoltas-Madaris Cycling Team + 17:02
DNF Jørgensen MikkelCeramicSpeed Herning CK Elite
DNF Mukas GediminasNikeliuotas Spykis
Pos Rytter Lag Tid
1 Rosenlund StianAirtox-Carl Ras03:42:21
2 Nisu OskarFerei Quick-Panda Podium Mongolia Team+ 03
3 Andersen MadsAirtox-Carl Ras+ 08
4 Räim MihkelFerei Quick-Panda Podium Mongolia Team+ 09
5 Lauk Karl PatrickPeloton+ 13
6 Bogdanovics MarisLatvia+ 01:07
7 Stampe DanielAirtox-Carl Ras+ 01:09
8 Matuzevicius ZygimantasVoltas-Tartu 2024 by CCN+ 01:11
9 Skjerping KristofferKjekkas IF Sykkel+ 01:12
10 Nordal Brixen JonasCeramicSpeed Herning CK Elite+ 01:13
11 Kivistik GertPeloton+ 01:13
12 Harkins GirtsEnergus Cycling Team+ 01:13
13 Vold DanielIL Stjørdals-Blink+ 01:13
14 Gysland SanderNCF Region Sør+ 01:13
15 Williams TomSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching+ 01:13
16 Kwon ElijahSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching+ 01:13
17 Sørensen Frederik BjørnAirtox-Carl Ras+ 01:13
18 Larsson DavidMotala AIF Serneke Allebike+ 01:13
19 Granberg SanderNCF Region Sør+ 01:13
20 Lasinis VenantasEnergus Cycling Team+ 01:13
21 Schabernig SimonARBO Raiffeisen RC Feld am See+ 01:13
22 Talacka LukasTop Team Cycling+ 01:13
23 Andersen Oscar AakvistTeam CO Play - Giant+ 01:13
24 Lond DanielTeam CO Play - Giant+ 01:13
25 Jurisaar TauriPeloton+ 01:13
26 Tamm LauriVoltas-Tartu 2024 by CCN+ 01:13
27 Kurek WiktorKujawy Pomorze Cycling Team+ 01:13
28 Johansson FredrikMotala AIF Serneke Allebike+ 01:13
29 Wisniewski SzymonKujawy Pomorze Cycling Team+ 01:13
30 Gullhav KristofferKjekkas IF Sykkel+ 01:13
31 Belohvosciks KristiansLatvia+ 01:13
32 Gravås Peder AntoniIL Stjørdals-Blink+ 01:13
33 Drinovec MatejARBO Raiffeisen RC Feld am See+ 01:13
34 Nagy SimonDukla Banská Bystrica+ 01:13
35 Vernersson LukasMotala AIF Serneke Allebike+ 01:13
36 Kjeldsand Karl EmilKjekkas IF Sykkel+ 01:13
37 Grundulis Karlis ValtersLatvia+ 01:13
38 Post KenPeloton+ 01:13
39 Guntvedt Nicolai DahlenKjekkas IF Sykkel+ 01:13
40 Mice TomasVoltas-Madaris Cycling Team+ 01:13
41 Hoza DenisDukla Banská Bystrica+ 01:13
42 Andruskevicius MantasNikeliuotas Spykis+ 01:13
43 Jagerstal NiklasMotala AIF Serneke Allebike+ 01:13
44 Bjune UlrikNCF Region Sør+ 01:13
45 Gjeldnes HåvardKjekkas IF Sykkel+ 01:13
46 Ansons KristersLatvia+ 01:13
47 De Mey RemiEnergus Cycling Team+ 01:13
48 Alickun EduardTop Team Cycling+ 01:13
49 Galovic JakubDukla Banská Bystrica+ 01:13
50 Rovder PavolDukla Banská Bystrica+ 01:13
51 Hertz BenjaminTeam CO Play - Giant+ 01:13
52 Balciunas MantasEnergus Cycling Team+ 01:13
53 Venckus JomantasVoltas-Tartu 2024 by CCN+ 01:13
54 Kovaliovas EdgarasTop Team Cycling+ 01:13
55 Jackuliak RobertDukla Banská Bystrica+ 01:13
56 Maiselis JonasTop Team Cycling+ 01:13
57 Aas Eirik VangIL Stjørdals-Blink+ 01:13
58 Hauser SandroARBO Raiffeisen RC Feld am See+ 01:13
59 Kongstad Alfred MørchTeam CO Play - Giant+ 01:13
60 Krumpl LorenzARBO Raiffeisen RC Feld am See+ 01:13
61 Weiseth SondreIL Stjørdals-Blink+ 01:13
62 Kasko DavidDukla Banská Bystrica+ 01:13
63 Dragsten JørgenIL Stjørdals-Blink+ 01:13
64 Lenzius MarttiVoltas-Tartu 2024 by CCN+ 01:13
65 Whetter FelixSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching+ 01:13
66 Frafjord JoakimNCF Region Sør+ 01:13
67 Karpenko GlebFerei Quick-Panda Podium Mongolia Team+ 01:13
68 Ahlsson JonathanMotala AIF Serneke Allebike+ 01:13
69 Kvajauskas PovilasNikeliuotas Spykis+ 01:13
70 Larsen MathiasAirtox-Carl Ras+ 01:13
71 Kazokas VytautasVoltas-Madaris Cycling Team+ 01:13
72 Polzer DavidARBO Raiffeisen RC Feld am See+ 01:13
73 Slemdahl VetleNCF Region Sør+ 01:13
74 Marcinkevicius EdvinasTop Team Cycling+ 01:13
75 Kmieliauskas RokasEnergus Cycling Team+ 01:13
76 Nordlund JohanPeloton+ 01:13
77 Juntunen Antti-JussiFerei Quick-Panda Podium Mongolia Team+ 01:13
78 Featherstone OliverSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching+ 01:13
79 Dolgovas AndrejusTop Team Cycling+ 01:13
80 Latkowski DawidKujawy Pomorze Cycling Team+ 01:13
81 Bugge Markus KlitgaardCeramicSpeed Herning CK Elite+ 01:13
82 Wlodarczyk IgorKujawy Pomorze Cycling Team+ 01:13
83 Kaczmarzyk JanKujawy Pomorze Cycling Team+ 01:13
84 Vosekalns AndrisLatvia+ 01:13
85 Nizevicius LinasNikeliuotas Spykis+ 01:13
86 Wikander TordNCF Region Sør+ 01:13
87 Brusokas ViliusNikeliuotas Spykis+ 01:13
88 Hinz KacperKujawy Pomorze Cycling Team+ 01:13
89 Holm AlbertAirtox-Carl Ras+ 01:13
90 Fonnesbech NicklasCeramicSpeed Herning CK Elite+ 01:13
91 Adomaitis RokasVoltas-Tartu 2024 by CCN+ 01:13
92 Lillmaa OvePeloton+ 01:13
93 Januskevicius MantasEnergus Cycling Team+ 01:13
94 Mathiesen PhillipTeam CO Play - Giant+ 01:13
95 Laas MartinFerei Quick-Panda Podium Mongolia Team+ 01:13
96 Lapins GustsVoltas-Tartu 2024 by CCN+ 01:13
97 Erlacher MatthiasARBO Raiffeisen RC Feld am See+ 01:13
98 Stålberg AlbinMotala AIF Serneke Allebike+ 01:13
99 Grigas LaurinasNikeliuotas Spykis+ 01:13
100 Fotheringham PatrickSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching+ 01:27
101 Andersons MaksimussLatvia+ 01:45
102 Dzervus DarijusVoltas-Madaris Cycling Team+ 01:54
103 Toftemark LucasTeam CO Play - Giant+ 02:12
104 Sanda AndriusVoltas-Madaris Cycling Team+ 12:29
105 Skretting TobiasKjekkas IF Sykkel+ 14:31
106 Antanavicius ArturasVoltas-Madaris Cycling Team+ 17:11
107 Kucinskas IrmantasVoltas-Madaris Cycling Team+ 17:12
Pos Rytter Lag Tid
1 Rosenlund StianAirtox-Carl Ras 03:42:21
2 Matuzevicius ZygimantasVoltas-Tartu 2024 by CCN + 01:11
3 Harkins GirtsEnergus Cycling Team + 01:13
4 Vold DanielIL Stjørdals-Blink + 01:13
5 Gysland SanderNCF Region Sør + 01:13
6 Williams TomSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching + 01:13
7 Kwon ElijahSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching + 01:13
8 Sørensen Frederik BjørnAirtox-Carl Ras + 01:13
9 Larsson DavidMotala AIF Serneke Allebike + 01:13
10 Granberg SanderNCF Region Sør + 01:13
11 Schabernig SimonARBO Raiffeisen RC Feld am See + 01:13
12 Lond DanielTeam CO Play - Giant + 01:13
13 Jurisaar TauriPeloton + 01:13
14 Tamm LauriVoltas-Tartu 2024 by CCN + 01:13
15 Kurek WiktorKujawy Pomorze Cycling Team + 01:13
16 Wisniewski SzymonKujawy Pomorze Cycling Team + 01:13
17 Gullhav KristofferKjekkas IF Sykkel + 01:13
18 Belohvosciks KristiansLatvia + 01:13
19 Gravås Peder AntoniIL Stjørdals-Blink + 01:13
20 Vernersson LukasMotala AIF Serneke Allebike + 01:13
21 Kjeldsand Karl EmilKjekkas IF Sykkel + 01:13
22 Grundulis Karlis ValtersLatvia + 01:13
23 Post KenPeloton + 01:13
24 Guntvedt Nicolai DahlenKjekkas IF Sykkel + 01:13
25 Hoza DenisDukla Banská Bystrica + 01:13
26 Bjune UlrikNCF Region Sør + 01:13
27 Galovic JakubDukla Banská Bystrica + 01:13
28 Venckus JomantasVoltas-Tartu 2024 by CCN + 01:13
29 Jackuliak RobertDukla Banská Bystrica + 01:13
30 Aas Eirik VangIL Stjørdals-Blink + 01:13
31 Kongstad Alfred MørchTeam CO Play - Giant + 01:13
32 Krumpl LorenzARBO Raiffeisen RC Feld am See + 01:13
33 Weiseth SondreIL Stjørdals-Blink + 01:13
34 Lenzius MarttiVoltas-Tartu 2024 by CCN + 01:13
35 Whetter FelixSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching + 01:13
36 Ahlsson JonathanMotala AIF Serneke Allebike + 01:13
37 Kazokas VytautasVoltas-Madaris Cycling Team + 01:13
38 Slemdahl VetleNCF Region Sør + 01:13
39 Latkowski DawidKujawy Pomorze Cycling Team + 01:13
40 Wlodarczyk IgorKujawy Pomorze Cycling Team + 01:13
41 Kaczmarzyk JanKujawy Pomorze Cycling Team + 01:13
42 Wikander TordNCF Region Sør + 01:13
43 Hinz KacperKujawy Pomorze Cycling Team + 01:13
44 Holm AlbertAirtox-Carl Ras + 01:13
45 Fonnesbech NicklasCeramicSpeed Herning CK Elite + 01:13
46 Adomaitis RokasVoltas-Tartu 2024 by CCN + 01:13
47 Mathiesen PhillipTeam CO Play - Giant + 01:13
48 Lapins GustsVoltas-Tartu 2024 by CCN + 01:13
49 Andersons MaksimussLatvia + 01:45
50 Toftemark LucasTeam CO Play - Giant + 02:12
51 Skretting TobiasKjekkas IF Sykkel + 14:31

Informasjon