Medzinárodné Dubnica nad Váhom

UCI Junior, Etapperitt, 12. -14. juli 2024, Slovakia

GC Fjell Sprint Lag

DoB?
Pos Rytter Lag Tid
01 Sumpik Pavel Czechia 05:26:14
02 Krzyskow Dominik Poland + 21
03 Chaleil Louis France + 22
04 Rooni Ron Estonia + 24
05 Mätik Oliver Estonia + 32
06 Charret Camille France + 33
07 Puuraid Joonas Estonia + 33
08 Boulet Eliott France + 34
09 Faltynek Jan Team Dukla Praha Juniors + 35
10 Winter Zeno Levi Germany + 44
11 Thierry Paul France + 46
12 Takacs Zsombor Hungary + 47
13 Skrapcis Olivers Latvia + 48
14 Blanc Johan France + 49
15 Matuszewski Franciszek Poland + 50
16 Zanutta David Italy + 51
17 Poschacher Valentin Austria + 51
18 Campean Luca LotuSteam U19 + 54
19 Colombo Riccardo Italy + 54
20 Pitak Matej Lawi Junior Team + 58
21 Lyzwa Bartosz Poland + 59
22 Sztaba Krystian Moto Jelcz Laskowice + 01:05
23 Bouquet Axel France + 01:08
24 Germer Paul Germany + 01:08
25 Clausen Emil Team Zealand Cycling - Kuehne+Nagel + 01:09
26 Tammepuu Riko Estonia + 01:10
27 Wrolich Manolo Austria + 01:13
28 Ründva Richard Estonia + 01:13
29 Stenico Mattia Italy + 01:15
30 Lewandowski Dawid Poland + 01:15
31 Jordan Ayden Austria + 01:18
32 Vavro Kristian Team Dukla Praha Juniors + 01:18
33 Rejzek Jiri Czechia + 01:20
34 Ilski Szymon Poland + 01:21
35 Capello Roberto Italy + 01:22
36 Petric Bastian Slovenia + 01:22
37 Bicelli Michele Italy + 01:23
38 Havel Matej Lawi Junior Team + 01:24
39 Matejek Simon Team Dukla Praha Juniors + 01:24
40 Polak Matyas Lawi Junior Team + 01:25
41 Jensen Valdemar Kromann Team Zealand Cycling - Kuehne+Nagel + 01:26
42 Sharvit Yoav Israel + 01:26
43 Vas Barnabás Hungary + 01:26
44 Strasser Luis Germany + 01:29
45 Ramon Omer Israel + 01:29
46 Viehböck Paul Austria + 01:31
47 Precup Horea LotuSteam U19 + 01:33
48 Thestrup Benjamin Team Zealand Cycling - Kuehne+Nagel + 01:34
49 Mernik Sven Slovenia + 01:37
50 Tobul Yair Israel + 01:38
51 Panacek Lukas Slovakia + 01:41
52 Michalovic Ondrej Team Dukla Praha Juniors + 01:41
53 Javor Jakub Stredoslovenský Region + 01:45
54 Rutzler Felix Austria + 01:45
55 Brutkowski Jakub Poland + 01:48
56 Garstenauer Sebastian LRV Oberösetrreich + 01:50
57 Safranek Ondrej Czechia + 01:52
58 Vranak Lukas Stredoslovenský Region + 01:54
59 Van Der Merwe Nicholas Bulgaria + 01:54
60 Kozycak Marcel Moto Jelcz Laskowice + 01:59
61 Drobny Tomas Západoslovenský Region + 02:00
62 Lavi Dvir Israel + 02:06
63 Wrona Szymon Moto Jelcz Laskowice + 02:09
64 Markert Florian Germany + 02:09
65 Saxtoft Magnus Team Zealand Cycling - Kuehne+Nagel + 02:10
66 Kniha Petr Lawi Junior Team + 02:11
67 Valo Roman Slovakia + 02:13
68 Stelczyk Jan Moto Jelcz Laskowice + 02:16
69 Podaril Jan Czechia + 02:20
70 Ferraro Santiago Italy + 02:20
71 Csaki Szabolcs Hungary + 02:23
72 Wieland Fabian Slovakia + 02:23
73 Stanic Dusan LotuSteam U19 + 02:25
74 Gruber Philipp LRV Oberösetrreich + 02:25
75 Zahorec Filip Stredoslovenský Region + 02:30
76 Vock Andras Hungary + 02:33
77 Lubas Jan Lawi Junior Team + 02:37
78 Alik Batyrkhan LotuSteam U19 + 02:38
79 Milcs Klavs Latvia + 02:39
80 Hainbucher Florian LRV Oberösetrreich + 02:41
81 Kosch Johannes Austria + 02:54
82 Mackanic Alex Západoslovenský Region + 02:56
83 Apse Daniels Latvia + 02:59
84 Lucevics Filips Latvia + 03:04
85 Edinger Roei Israel + 03:10
86 Pakoth Andras Hungary + 03:21
87 Triska Adam Czechia + 03:42
88 Makrai Balint Hungary + 03:55
89 Schipkowski Jonathan Germany + 04:04
90 Frajbis Adam Team Dukla Praha Juniors + 04:18
91 Dornhofer Jonas LRV Oberösetrreich + 04:42
92 Icha Ales Team Dukla Praha Juniors + 04:52
93 Georgiev Georgi Bulgaria + 05:00
94 Zagar Taj Slovenia + 05:01
95 Jenko Tine Slovenia + 05:01
96 Madisson Mik Estonia + 05:23
97 Sochan Dominik Slovakia + 06:19
98 Fedor Samuel Slovakia + 07:33
99 Pritrznik Jon LotuSteam U19 + 15:02
100 Vistins Ralfs Latvia + 22:21
101 Hodulik Tomas Západoslovenský Region + 23:57
DNF Mateev Petar Bulgaria
DNF Yovevski Stefan Bulgaria
DNF Prenosil Marek Czechia
DNF Albrecht Pepe Germany
DNF Malchi Itamar Israel
DNF Lagzdins Markuss Latvia
DNF Husar Jakub Slovakia
DNF Ebner Bor Slovenia
DNF Medved Jure Slovenia
DNF Benča Jakub Stredoslovenský Region
DNF Farkas Matej Západoslovenský Region
DNF Surman Martin Západoslovenský Region
DNF Vavro Ruben Západoslovenský Region
DNF Hajduch Martin CyS-Akademia Petra Sagana
DNF Hoferica Adam CyS-Akademia Petra Sagana
DNF Kaduc Martin CyS-Akademia Petra Sagana
DNF Turcek Adam CyS-Akademia Petra Sagana
DNF Capek Otakar Lawi Junior Team
DNF Markovic Gavrilo LotuSteam U19
DNF Blazowski Bartosz Moto Jelcz Laskowice
DNF Konefal Jakub Moto Jelcz Laskowice
DNF Jensen Nicklas Team Zealand Cycling - Kuehne+Nagel

Informasjon